Hello There, Guest! Login Register

Rasnite manuale moderne, capabile espresso

Ce e ciudat la ea? este un design destul de comun... 
Problema este daca este copiata ca sa arate ca o rasnita, sau chiar si rasneste... vezi postarea mea #64 despre cum lucreaza chinezii.

Reply
(Yesterday, 15:55)renatoa Wrote: Ce e ciudat la ea? este un design destul de comun... 
Problema este daca este copiata ca sa arate ca o rasnita, sau chiar si rasneste... vezi postarea mea #64 despre cum lucreaza chinezii.

Pretul mi se pare ciudat ca e atat de mic pentru o electrica, dar vorba ta! Poate nu e buna de nimic. Ce mi se mai pare ciudat e paharul cu sita aceea, e pentru a scapa de praful prea fin rezultat dupa rasnire? Oare s-au gandit al asa ceva chinezii?
Saeco Poemia, Hario Skerton, Bialetti Brikka

Reply
Daca ne gandim putin, acolo e o mecanica de ceva intre mixer si masina de tocat carne, care sunt pe toate drumurile sub 200 lei...
Cutitele, daca Italmill le face tot pe la banii aia, si plateste salarii europene, inseamna ca in china se fac pe un bol de orez... Smile
In poze nu vad sita, doar paharul de inox, cel care seamana cu un pitcher de frotat lapte Smile Video nu se poate viziona la mine.

Reply
Video:
https://cloud.video.taobao.com/play/u/21...670068.mp4
§ Kinu M38 ► Brewista Smartpour Switch ► Aero Press / Cafflano Kompresso § Porlex Tall ► Tefal KI140D ► Hario V60 §

Reply
Explicabil de ce nu se vedea... au o tzeava la serverul ala... cat gaura de abur...
Il descarc acum local, ca sa il vizualizez off-line. cu 30k/secunda... ca in mileniul trecut.

Cutitele par de jucarie, la fel ca ce am primit eu, dantura facuta prin presare si atat... nu prea vad muchii taioase pe acolo...  Confused

Reply

Forum Jump:

Browsing: nechezol, 1 Guest(s)