Hello There, Guest! Login Register

Comanda de grup Flair Espresso

Salutare,

Se vor mai efectua comenzi de grup in viitorul apropiat? Sau poate mai exista vreun Flair pe stoc, pe undeva? Smile Multumesc. Spor!

Reply
Salutari,
Din pacate noi suntem out of stock, si in perioada urmatoare nu prea cred.. Sad
--Only God Can Judge Me--

Reply
(10-07-2019, 18:52)babanu' Wrote: Salutare,

Se vor mai efectua comenzi de grup in viitorul apropiat? Sau poate mai exista vreun Flair pe stoc, pe undeva? Smile Multumesc. Spor!

Ar fi la vanzare un Flair Pro aici: Vand-Flair-Pro
Daca nu se finalizeaza si esti interesat ...
■  Kinu M38 / M47PH ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■
■  Porlex Tall ► Tefal KI140D ► AeroPress / Hario V60 ■

Reply
(10-07-2019, 20:53)lracu Wrote:

Multumesc de link Smile Vorbisem deja pe pm cu babanu' Flair-ul din anunt e in drum spre noul proprietar, astept sa aud ca totul e ok cu livrarea si anunt pe thread pt a fi inchis.

Reply
Neata,

Multumesc pentru raspunsuri. Mai urmarim Big Grin

Spor la treaba!

Reply
(10-07-2019, 20:53)lracu Wrote:

Too late Wink
Acasa: Lelit PL41TEM/Mazzer SJ/Tamper Dinamometric Concept Art 57,5 mm/Nivelator Motta 57,5 mm/Kribli-Grabli/Stand Lelit PL105
Deplasare: Kinu M47/Flair Signature PRO

Reply
Aveam o banuiala, dar ...
■  Kinu M38 / M47PH ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■
■  Porlex Tall ► Tefal KI140D ► AeroPress / Hario V60 ■

Reply
Nimeni ?
--Only God Can Judge Me--

Reply

salut, am eu de vânzare un flair pro black cu accesorii, luat cu ocazia comenzii de grup, este foarte puțin folosit

Reply
Si eu !!!
Strietman CT2 | Niche Zero | M47 brew | Aeropress | V60

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)