Hello There, Guest! Login Register


Comanda de grup Flair Espresso

Salutare,

Se vor mai efectua comenzi de grup in viitorul apropiat? Sau poate mai exista vreun Flair pe stoc, pe undeva? Smile Multumesc. Spor!
 
Salutari,
Din pacate noi suntem out of stock, si in perioada urmatoare nu prea cred.. Sad
--Only God Can Judge Me--
 
 
(10-07-2019, 18:52)babanu' Wrote: Salutare,

Se vor mai efectua comenzi de grup in viitorul apropiat? Sau poate mai exista vreun Flair pe stoc, pe undeva? Smile Multumesc. Spor!

Ar fi la vanzare un Flair Pro aici: Vand-Flair-Pro
Daca nu se finalizeaza si esti interesat ...
■  ARCO220V ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■
■  ARCO1MP_ ► Brewista Stout Spout ► AeroPress / Hario V60 / Timemore French Press ■
■  Retired but functional: ■ Kinu M47PH ■  Kinu M38 ■ Porlex Tall ■ Tefal KI140D ■
 
(10-07-2019, 20:53)lracu Wrote:
(10-07-2019, 18:52)babanu' Wrote: Salutare,

Se vor mai efectua comenzi de grup in viitorul apropiat? Sau poate mai exista vreun Flair pe stoc, pe undeva? Smile Multumesc. Spor!

Ar fi la vanzare un Flair Pro aici: Vand-Flair-Pro
Daca nu se finalizeaza si esti interesat ...

Multumesc de link Smile Vorbisem deja pe pm cu babanu' Flair-ul din anunt e in drum spre noul proprietar, astept sa aud ca totul e ok cu livrarea si anunt pe thread pt a fi inchis.
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
Neata,

Multumesc pentru raspunsuri. Mai urmarim Big Grin

Spor la treaba!
 
(10-07-2019, 20:53)lracu Wrote:
(10-07-2019, 18:52)babanu' Wrote: Salutare,

Se vor mai efectua comenzi de grup in viitorul apropiat? Sau poate mai exista vreun Flair pe stoc, pe undeva? Smile Multumesc. Spor!

Ar fi la vanzare un Flair Pro aici: Vand-Flair-Pro
Daca nu se finalizeaza si esti interesat ...

Too late Wink
Acasa: Lelit PL41TEM/Mazzer SJ//--//Expobar Brewtus IV/Niche Zero
Deplasare: Kinu M47/Flair Signature PRO
 
Aveam o banuiala, dar ...
■  ARCO220V ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■
■  ARCO1MP_ ► Brewista Stout Spout ► AeroPress / Hario V60 / Timemore French Press ■
■  Retired but functional: ■ Kinu M47PH ■  Kinu M38 ■ Porlex Tall ■ Tefal KI140D ■
 
Nimeni ?
--Only God Can Judge Me--
 
 
(10-07-2019, 18:52)babanu' Wrote: Salutare,

Se vor mai efectua comenzi de grup in viitorul apropiat? Sau poate mai exista vreun Flair pe stoc, pe undeva? Smile Multumesc. Spor!

salut, am eu de vânzare un flair pro black cu accesorii, luat cu ocazia comenzii de grup, este foarte puțin folosit
 
Si eu !!!
Strietman CT2 naked | EG-1 v2 (Core & Ultra) | Aeropress | V60 | Bullet R1 v2
Foste: Flair Signature Pro | Niche Zero | M47 Classic
 
Salutare.
Se vor mai efectua comenzi de grup in viitorul apropiat?
vreau si eu un flair pro black cu accesorii.
Multumesc
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <
 
Am eu unul aici daca esti interesat https://www.espressoman.ro/forum/Thread-...-Pro-Black
Strietman CT2 naked | EG-1 v2 (Core & Ultra) | Aeropress | V60 | Bullet R1 v2
Foste: Flair Signature Pro | Niche Zero | M47 Classic
 
(12-04-2020, 13:19)Kosti Wrote: Salutare.
Se vor mai efectua comenzi de grup in viitorul apropiat?
vreau si eu un flair pro black cu accesorii.
Multumesc

Am si eu unul nou - nout, nefolosit, deci merge si daruit de iepuras Smile . Comanda de grup nu va mai fi, a fost unica sansa cand l-am luat noi, a explicat Myr mai sus. De cand l-am luat, in fiecare luna imi propun sa il incerc si s-a implinit anul fara sa imi gasesc timp pentru el... Bine ca mi-ai reamintit, zilele astea sper sa imi fac timp sa il pun pe bursa, mai ales ca are si ceva accesorii foarte utile. Da-mi pm daca te intereseaza
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
In perioada asta un group buy ar fi extrem de dificil ( covid19, curs usd nefavorit, campanie kickstarter, si mult mai sigur un MOQ foarte mare ). Pot vorbi cu ei dar mult mai sigur sub 30-40 persoane nu prea are rost sa incercam. ( plus era o oportunitate one time.. )
totusi daca este interes incerc imposibilul.
--Only God Can Judge Me--
 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)