asta este o râșniță care place la mine foarte mult. :)
am citit post cu post, că inca nu sunt așa multe.
Faine schimburile de "opinii" Darsidius & Renatoua .
microni, chestii, inginerie, scule așchietoare. Mie îmi plac graficele alea, îmi par foarte sugestive pentru a înțelege granulometria..Acuma să facă ei în fabrica pe fiecare râșniță o analiză de granulometrie?
Un link cu prețuri Italia, UE? Colegul vladdooo daca este permis ne poți spune de unde ai cumpărat?
am citit post cu post, că inca nu sunt așa multe.
Faine schimburile de "opinii" Darsidius & Renatoua .
microni, chestii, inginerie, scule așchietoare. Mie îmi plac graficele alea, îmi par foarte sugestive pentru a înțelege granulometria..Acuma să facă ei în fabrica pe fiecare râșniță o analiză de granulometrie?
Un link cu prețuri Italia, UE? Colegul vladdooo daca este permis ne poți spune de unde ai cumpărat?
Izzo Alex duetto 2, mazzer super jolly, cuptor cu gaz home-made

).