Hello There, Guest! Login Register

Eveniment la Orygyns - Jules Michlet

Hello dragilor,
Sambata o sa fie un eveniment la Orygyns in Jules Michlet de la 10 dimineata cu invitat de onoare - EU personal. Cine nu ma cunoaste, poate sa rezolve problema, cine ma cunoaste, poate sa ma revada!
Vorbim despre Panama (si tara si cafeaua).

https://www.facebook.com/events/941287559601623/

Haideti oricati, in afara de faptul ca n-o sa mai incapem in shop, n-o sa se intample altceva!
Probat | La Marzocco | Mahlkonig E65s/EK-43s | VST | Acaia | Acareturi multe multe

Reply
Va incurajez si eu sa mergeti, o sa plecati cu multe info misto si o sa intalniti oameni pasionati
Lelit Bianca + Compak E8, Bravo Tools, Acaia Pearl, V60+Xeoleo 200W Ghost Burrs, Cafflano Kompresso+Kinu M47

Reply
M-am inscris Smile
Lelit PL162T Bianca + Honne Home / Kinu M47 siĀ AeroPress + Xeoleo 45mm.
(ex. Lelit PL41TEM, Ascaso i1 Steel, Gaggia Prestige, Porlex Mini)

Reply
Multumim Bogdan/Orygyns pentru info, cafea si atmosfera!

La cat mai multe! Cred eu ca ajuta la coezinea grupului de pasionati, fie ei espressomani/V60-isti/aeropresisti sau de alte tipuri Wink
Gaggia Classic 2015 PID | Kinu M47

Reply
Cu putina intarziere, dar cu informatie pertinenta.

Multumiri lui @bogdan_geor (za champion), pentru informatiile foarte interesante despre cafeaua si despre Panama, dar si pentru gustul foarte interesant din ceasca: prune uscate, corpolenta, putin afumata, fara biter Smile
Am regasit nuantele atat la degustarile cu alti baristii cat si acasa (cu putin laptic).

Multumiri si lui Cosmin (orygyns) pentru gazduire, dar si increderea in ptoiectul lui Bogan.

Sa auzim numai de bine!
[Image: g3QWqse.jpg]

[Image: PgrAFhd.jpg]
Lelit PL162T Bianca + Honne Home / Kinu M47 siĀ AeroPress + Xeoleo 45mm.
(ex. Lelit PL41TEM, Ascaso i1 Steel, Gaggia Prestige, Porlex Mini)

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)