Hello There, Guest! Login Register


Comanda de grup Flair Espresso

perfect Smile
Espresso: Aram, Flair, Rok. Brew: AeroPress, April, Cafec, Canadiano, Delter, E&B, Gina, Hario, Kalita, Orea. Moka: Araku, E&B, Stelton. Ibric: Soy.
Grind: Aergrind, Arco, Comandante, Hario, Rok. Kettle: Brewista, Fellow, Hario, Takahiro.
 
Rog sa nu mai ocupati cu mailul "automatizat" si cu preturile de LISTA din mail.
Toti cei care au achitat, nu mai au de platit nimic.

Weekend placut!
--Only God Can Judge Me--
 
 
(04-05-2019, 13:08)MyR Wrote: ---

@Dianette si @Grigore - asa se pare ca avem inca cateva bucati ramas din - FLAIR PRO BLACK -
Recomand sa-mi trimiteti comanda ASAP :-)

Multumesc!! Ieri am fost pe drum dinspre Sighetul Marmatiei si abia acum am deschis forumul. Caut formularul si modalitatea de trimitere numaidecat.  Shy

LE: @MyR Nu gasesc Flair in pagina https://www.espressoman.ro/reduceri-la-e...i-rasnite/
cum as putea proceda? M-am uitat si la sectiunea Barshaker. Confused

As vrea sa trimit comanda pana diseara.
Flair Signature Pro | Cafflano Kompresso | Niche Zero | Kinu M47 Phoenix | Flair 58 | MyPressi Twist | Gene Cafe | Pavoni Europiccola Mill
 
Vezi aici.

http://barshaker.ro/Brew-Bar/Flair-Espresso-Maker-CT

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mulțumesc MyR !!!

[Image: bPA8g6j.jpg][Image: gMoxk74.jpg]
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
...aaaand received Heart Angel

Thank you !!!!
Espresso: Aram, Flair, Rok. Brew: AeroPress, April, Cafec, Canadiano, Delter, E&B, Gina, Hario, Kalita, Orea. Moka: Araku, E&B, Stelton. Ibric: Soy.
Grind: Aergrind, Arco, Comandante, Hario, Rok. Kettle: Brewista, Fellow, Hario, Takahiro.
 
Sa aveti extractii reusite!
--Only God Can Judge Me--
 
 
Hai sa vedem tinerii profilatori cum infloresc si pe topicul Flair Smile
Azi a ajuns si "grebla"  la mine, de mine incep (re)distributiile de maicnatura si revin cu opinii.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Discutiile recente despre functionalitatea Flair le-am mutat pe topicul dedicat
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Am primit si eu!
Multumesc @MyR!
Flair Signature Pro | Cafflano Kompresso | Niche Zero | Kinu M47 Phoenix | Flair 58 | MyPressi Twist | Gene Cafe | Pavoni Europiccola Mill
 
A ajuns si la mine, in bune conditii.
Multumesc @MyR!
 BUGSTER; Honne S; EK43S; Buckeye BC2; Kinu M47; Cafflano
 (Ex: LM-GS3/AV; PL41TEM; Expobar-DB; VBM-2B; Hottop-2k+; Flair; MK-Vario; MK-K30; Macap M4D; Kinu M68)
 
 
 
Salutari,

Sunt 2 usere care s-au razgandit, si din acest caz inca avem cateva bucati in stoc la pret de group buy..
--Only God Can Judge Me--
 
 
Salutare,

Vreau eu unul black pro.

Mersi!
Expobar Brewtus IV, Sette 270w, Kinu M47, tamper dinamometric Concept Art 58,5 mm
 
Mai avem 1 buc disponibil!
--Only God Can Judge Me--
 
 
Tongue 
(17-05-2019, 13:32)Esk Wrote: Salutare,

Vreau eu unul black pro.

Mersi!

Bravo man. Sa nu uiti sa-mi multumesti mai incolo Big Grin
Acasa: Lelit PL41TEM/Mazzer SJ//--//Expobar Brewtus IV/Niche Zero
Deplasare: Kinu M47/Flair Signature PRO
 
(17-05-2019, 15:53)MyR Wrote: Mai avem 1 buc disponibil!

salut ti-am trimis ieri un mess in privat, urma sa revin cu un telefon azi dar nu am apucat
te rog sa-mi rezervi ultimul flair
multumesc
 
Poate sa spuna cineva diferenta dintre urmatoarele:

PRO ACCESSORIES:    RON TVA incl.
Second Shot Plus Kit w/screen    410
Second Shot Kit w/screen    185

ma intereseaza partea de jos in care se pune cafeaua si sita, dar nu imi dau seama care din cele 2 ar fi.

multumesc!
Flair Signature Pro | Cafflano Kompresso | Niche Zero | Kinu M47 Phoenix | Flair 58 | MyPressi Twist | Gene Cafe | Pavoni Europiccola Mill
 
(19-05-2019, 12:23)Dianette Wrote: Poate sa spuna cineva diferenta dintre urmatoarele:

PRO ACCESSORIES:    RON TVA incl.
Second Shot Plus Kit w/screen    410
Second Shot Kit w/screen    185

ma intereseaza partea de jos in care se pune cafeaua si sita, dar nu imi dau seama care din cele 2 ar fi.

multumesc!

"Plus" include si rezervorul pentru apa. Doar portafiltrul cu sita, este:
Second Shot Kit w/screen    185
V60, April Brewer, AeroPress, M47 Phoenix brew, 1Zpresso Q, Xeoleo 50
 
Cea de 185 lei:
https://www.flairespresso.com/product-pa...ortafilter

... pe langa rezervor, plus mai include si pistonul si capacelul de silicon:
https://www.flairespresso.com/product-pa...t-plus-kit
 
Multumesc pentru raspunsuri!
Flair Signature Pro | Cafflano Kompresso | Niche Zero | Kinu M47 Phoenix | Flair 58 | MyPressi Twist | Gene Cafe | Pavoni Europiccola Mill
 
Doar ca nu mai sunt la aceleasi preturi, au fost preturile acelea pentru comanda de grup.
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
(19-05-2019, 14:44)cradun Wrote: Doar ca nu mai sunt la aceleasi preturi, au fost preturile acelea pentru comanda de grup.

Ah... o sa pun o intrebare.
Flair Signature Pro | Cafflano Kompresso | Niche Zero | Kinu M47 Phoenix | Flair 58 | MyPressi Twist | Gene Cafe | Pavoni Europiccola Mill
 
Second shot kit-ul ramas pe stoc la Barshaker a ajuns la mine, la 185 lei.
:-)
Flair Signature Pro | Cafflano Kompresso | Niche Zero | Kinu M47 Phoenix | Flair 58 | MyPressi Twist | Gene Cafe | Pavoni Europiccola Mill
 
Din pacate nu am reusit nici pana azi sa finalizam tranzactia cu 2 useri de pe forum, cred ca am asteptat destul, deci repunem produsele lor pentru comunitate cu preturi de group buy:

- Flair PRO - Black - 1140 ron
- O-Ring Set for PRO (5 O-Rings) - 26.5 ron
- PRO Filling Funnel - 21.5 ron 
- Preheat Cap, Silicone - 22 ron 
- PRO Dispersion Screen  - 45 ron
--Only God Can Judge Me--
 
 
(29-05-2019, 08:40)MyR Wrote: Din pacate nu am reusit nici pana azi sa finalizam tranzactia cu 2 useri de pe forum, cred ca am asteptat destul, deci repunem produsele lor pentru comunitate cu preturi de group buy:

- Flair PRO - Black - 1140 ron
- O-Ring Set for PRO (5 O-Rings) - 26.5 ron
- PRO Filling Funnel - 21.5 ron 
- Preheat Cap, Silicone - 22 ron 
- PRO Dispersion Screen  - 45 ron
Salutare, cumpar eu Flair Pro!
Melitta EPOUR | ECM Puristika | Eureka Atom 75E | Elektra Microcasa Leva | La Pavoni | Cafelat Robot | | Sette 270 Wi | Kinu Titanium | Hario |  Aeropress |
 
Pe mine ma intereseaza un grup suplimentar pentru Flair Pro (pentru second shot kit-ul recent achizitionat), in caz ca se mai face vreun import in viitor.  Wink
Flair Signature Pro | Cafflano Kompresso | Niche Zero | Kinu M47 Phoenix | Flair 58 | MyPressi Twist | Gene Cafe | Pavoni Europiccola Mill
 
O-ring si dispersion screen vreau eu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
(29-05-2019, 08:40)MyR Wrote: Din pacate nu am reusit nici pana azi sa finalizam tranzactia cu 2 useri de pe forum, cred ca am asteptat destul, deci repunem produsele lor pentru comunitate cu preturi de group buy:

- Flair PRO - Black - 1140 ron
- O-Ring Set for PRO (5 O-Rings) - 26.5 ron
- PRO Filling Funnel - 21.5 ron 
- Preheat Cap, Silicone - 22 ron 
- PRO Dispersion Screen  - 45 ron

A ajuns la mine ultimul Flair Pro disponibil din comanda de grup. Mulțumesc MyR!
Hario Switch. Kompresso. Kinu M47|| Honne (SSP) - de vanzare. Ex.: Brewtus IV. MaraX. Lelit PL92T. Pavoni Pro. Flair 58. Niche Zero. Eureka SD, XL, Specialita.
 
@MyR, mai exista 'Second Shot Kit w/screen    185' de la achizita de grup in stoc?
Strietman CT2 naked | EG-1 v2 (Core & Ultra) | Aeropress | V60 | Bullet R1 v2
Foste: Flair Signature Pro | Niche Zero | M47 Classic
 
Din pacate nu, cred ca mai avem vreo 1-2buc din set-ul de o-ring.
--Only God Can Judge Me--
 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)