Hello There, Guest! Login Register

Clubhouse

Mi-am luat un iPad cu gandul sa intru pe Clubhouse, dar amicul meu m-a amagit si a dat invitatia altcuiva.
Aveti o invitatie pentru Clubhouse?
Rog PM si returnez favorul imediat cum /cand primesc propriile invitatii.
P.S. Ceva sugestii de camere/discutii interesante legate de cafea pe Clubhouse?
Bilaletti Moka Express 3 tz + Hario V60 - 02 & rasnita Ikea.

Reply
Salut, am eu cateva invitatii. Trimite-mi pe privat nr tau de telefon si te ajut Smile
Lelit Elizabeth + Eureka Atom Specialty 75 / Hario V60 / Brewista Smart Scale V2
Past: Nouva Simonelli Musica Lux / Baratza Sette 270 / Lelit PL41 TEM + Lelit PL043MMI

Reply
Puteti sa-mi spuneti si mie ce e acel Clubhouse? Este tot un fel de forum?
Bezzera Unica;  Kinu M47; accesorii Motta; French Press; V60; cold brew Mizudashi

Reply
(20-07-2021, 11:22)Gabi_M Wrote: Puteti sa-mi spuneti si mie ce e acel Clubhouse? Este tot un fel de forum?

Din ce am aflat, e un fel de forum live adică discuții de grup (moderate?) în care fiecare poate vorbi. Am auzit și de camere/discuții unde trebuie să plătești să ai acces.

Sunt intrigat de concept și m-am înscris și eu pe lista de așteptare dar deocamdată nu am primit invitație.

Reply
Probabil o aiureala cu acces restrictionat ca sa ii dea aer de exclusivitate si valoare. Nu am verificat, e doar o presupunere

Reply
Gata, e fara invitatie de-acum.

https://edition.cnn.com/2021/07/21/tech/...index.html
Brewtus | Honne | AeroPress | Aergrind

Reply
(20-07-2021, 14:15)r1r2000 Wrote: Probabil o aiureala cu acces restrictionat ca sa ii dea aer de exclusivitate si valoare. Nu am verificat, e doar o presupunere

Mai degraba au incercat sa adune un nucleu de oameni de interes.
De ce l-ai asculta pe Vasilica de la colt?
Quamar M80DR, M47 Phoenix, ex-M38, ex-PL043MMI, Brikka, ibric, AeroPress... and V60/Hario Buono

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)