Hello There, Guest! Login Register


Wind of change

#1
Dama ia calul, nebunul ia la E6 (1) mat. 1-0 pentru pitici. Mi-e teama de un scor fluviu Tongue
[Image: rNIb2BC.jpg]

Marinarii frecau puntea, espressomanii ce faceau (inoxului)? Il frecau! Promit sa ma conformez.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#2
Dupa postul de mai sus credeam ca ti-ai luat alambic de spirtoase  Big Grin
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
Reply
#3
Poate mâine scot și mâna 2-a. Ce-n pită!
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#4
Eee, nu l-a zarit Amarok pe Sandel. Bravo! Ce mai urmeaza, ca doar trebuie imperecheat.
Gaggia Classic, Macap M42M, Ridgeless VST 18g, Hario Mini
 
Reply
#5
"Daca ti-as spune, ar trebui sa te omor" Tongue
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#6
..
 
Reply
#7
Nu, pe parte de espressor nu cred sa ma mai calce piticii. Dar la rasnite si alte prajitoare...
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#8
Time will tell
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
Reply
#9
La #baloozzy a intrat semnatura la apa? Smile Felicitari pentru scule!
Nuova Simonelli Oscar; La Pavoni Europiccola (EN); Mazzer Super Jolly; M38
Behmor 2020SR
 
Reply
#10
Mercic. Am mai facut loc pentru prospaturi, ca nu mai aveam caractere Tongue
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)