Hello There, Guest! Login Register

Vand rasnite 1zpresso,kettles,cesti,cantar,dripper,etc

Salutare !

In ultimii 2 ani am facut multe achizitii,majoritatea impulsive,care dupa cateva utilizari au ajuns in dulap.
Unele au ramas la statutul de unboxing,si nu au fost folosite deloc. 
Acum dulapul e plin,am alte achizitii planificate,dar mai intai trebuie facut putin spatiu. Incep cu chestiile cele mai interesante,voi mai adauga probabil cateva pe parcurs,dupa ce sortez tot. 
Toate produsele sunt in stare f buna si m-as bucura ca ele sa ramana in aceasta comunitate,de aceea preturile sunt (consider eu) decente,si momentan fixe.
Sunt din Bucuresti dar livrez oriunde in tara cu curierul pe care il preferati.

1zpresso J-MAX - folosita la casuta de vacanta ocazional ,de doua ori in vacanta ,probabil undeva la 3-4 kg de cafea rasnite in total. In stare f buna ,se vinde deoarece tocmai am luat un Arco 2in1. Momentan nu gasesc husa,sper sa fie la casuta ,unde voi ajunge zilele urmatoare.

Pret : 750 lei (asa cum o vedeti,cu toate accesoriile noi,in cutie,fara husa - daca gasesc husa revin cu update pret)

[Image: xObgxDf.jpeg][Image: rpApp4x.jpeg][Image: rp6gmqC.jpeg]

1zpresso Q2 - varianta heptagonal burrs - folosita o luna (cam atat a durat toata perioada pour-over/V60 la mine) ,in stare f buna ,mici urme estetice pe partea de jos,nimic deranjant,am incercat sa fac poza dar nu reusesc (sunt de suprafata si se disting doar intr-un anumit unghi) ,toate accesoriile nefolosite,in cutie.

Pret : 350 lei

[Image: 7kCPfdd.jpeg]

Clever Dripper - varianta mare 530 ml , transparent ,folosit o singura zi .

Pret : 100 lei

[Image: 71D8y89.jpeg]

Cesti espresso portelan Serax x Ann Demeulemeester ,luate din curiozitate,nu ma incanta toarta,sunt noi in cutie ambele seturi - fiecare set contine cate 2 cesti fara farfurii - le putem mixa daca se gasesc doua persoane interesate sa aibe alba+neagra .
https://anndemeulemeester.com/en-eu/coll...9729104145
https://anndemeulemeester.com/en-eu/coll...9728907537

Pret 100 lei / set

[Image: o1F9IG0.jpeg][Image: 9lpg5A3.jpeg][Image: NKbDQNW.jpeg][Image: qMCL1EZ.jpeg][Image: o6pCBdj.jpeg]

Kettle Hario Buono 1,2 l - folosit in perioada pe care am specificat-o mai sus (1 luna),mici urme estetice pe partea lucioasa a bazei ,impecabil interior/exterior ,a fost folosit doar cu apa Bucovina,mai am si cutia daca merg s-o scot din boxa de depozitare.

Pret 100 lei 

[Image: FaGdQ2E.jpeg][Image: KgvTDvl.jpeg][Image: S8Ee3qU.jpeg]

Kettle inox ,650 ml ,nou in cutie ,pret de Aliexpress - https://www.aliexpress.com/item/1005004359788972.html

Pret 100 lei 

[Image: Y4ZOGhe.jpeg][Image: OghBHqI.jpeg]

Set cesti groase espresso Club House Bristot - 6 cesti cu 6 farfurii ,doua seturi disponibile , albe si negre.
Noi ,in cutie,cele albe sunt toate identice,cele negre au culori diferite ale print-ului pe fiecare ceasca .

Pret 100 lei / set 

[Image: qxsJ8uQ.jpeg][Image: Iad4kbJ.jpeg][Image: GcD7sYK.jpeg][Image: SJOzGa5.jpeg][Image: poWTv4D.jpeg][Image: nXrb6dA.jpeg]

Cantar mic (100 mm x 950mm x 19mm)  - folosit doua saptamani ,nu-mi place display-ul rosu al timer-ului ,mi-am comandat altceva,se vinde sub pretul de Ali ,e in stare perfecta ,in cutie. - https://www.aliexpress.com/item/1005006119523087.html

Pret 100 lei

[Image: u5jyrKG.jpeg]

Reply
Kettle Hario și setul de cesti negre.

Sent from my XQ-DQ54 using Tapatalk
ExpobarBrewtusIV, NicheZero

Reply
(20-02-2024, 22:59)realboghi22 Wrote: Kettle Hario și setul de cesti negre.

Sent from my XQ-DQ54 using Tapatalk

Salut,ti-am raspuns la PM

Reply
Salut, vreau eu cantar, daca trimiți cu curier

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Reply
(20-02-2024, 23:38)macgyverx86 Wrote: Salut, vreau eu cantar, daca trimiți cu curier

Salut,ai PM

Reply
Daca nu se da cantaru as fi eu interesat

Reply
(20-02-2024, 23:46)royal Wrote:
(20-02-2024, 23:38)macgyverx86 Wrote: Salut, vreau eu cantar, daca trimiți cu curier

Salut,ai PM
Ți-am trimis pm cu număr de telefon. Dacă nu ai primit, te rog sa ma anunți.

Reply
Kettle Hario si setul Bristot negru au ajuns la @realboghi22

Cantarul va pleca spre @macgyverx86

Setul Bristot alb a ajuns la @Eugen26

Reply
Pentru rasnite adaug cateva cadouri:

J-MAX - knockbox DeLonghi si WDT tool 3D (ambele noi)

Q2 - WDT tool 3D (nou)[Image: sAb6AvO.jpeg][Image: peW6mcX.jpeg]

Reply
Q2 vanduta in afara forumului

Reply
Kettle inox Aliexpress - rezervat pana miercuri

Prima livrare oriunde in tara gratuita,pana la sfarsitul lunii,cu conditia sa aveti (sau sa faceti) un cont pe o platforma de anunturi.

Reply
Ce volum cestile   albe ?
[size=small]Lelit  PL91T ,  Macap M2D[/size]

Reply
(16-03-2024, 19:01)mirceam Wrote: Ce volum cestile   albe ?

Banuiesc ca te referi la Serax/Ann = 80ml max ,seturile Bristot au fost vandute.

Reply
(17-03-2024, 11:36)royal Wrote:
(16-03-2024, 19:01)mirceam Wrote: La  cestile espresso Club House Bristot  albe mă refer. Stima
[size=small]Lelit  PL91T ,  Macap M2D[/size]

Reply
Kettle inox Aliexpress a ajuns la sebipostu.

@mirceam - aveau 50-60 ml , dar nu mai sunt disponibile , au fost vandute.

Reply
J-MAX vanduta in afara forumului.

@timidascal - ai mesageria privata dezactivata,am incercat sa-ti raspuns la PM.

Reply
Mai adaug urmatoarele :

Cantar Timemore Black Mirror MINI - mi-a ajuns recent,nici acesta nu-mi place ( strict estetic ),nou ,in cutie ,pret de Ali - 50$ = 230 lei

[Image: ZHfRuSR.jpeg]

4 cesti espresso cu farfurii ACF model Tulip ,noi ,capacitate aproximativ 60ml ,in ultima poza vedeti o ceasca langa una Nuova Point Sorrento. Farfuriile au mici defecte estetice ,se observa in imagini, cestile sunt fara defecte. 
Pret 50 lei buc (o ceasca + o farfurie) , 200 lei toate .

[Image: Rkbf4LT.jpeg]

[Image: qIJfoP1.jpeg][Image: GdVi8Xb.jpeg][Image: hCGEIwi.jpeg][Image: 6XkiETB.jpeg]

Dripper V60 de voiaj / vacanta ,pliabil ,nou - 50 lei

https://www.amazon.com/Kikkerland-GL15-T...B0722HLZFK

[Image: AmHuyCQ.jpeg]
[Image: 9NbVml5.jpeg]

Reply
Cantar Timemore Black Mirror MINI vandut in afara forumului.

Reply
M-ar interesa dripperul de voiaj

Reply
(20-04-2024, 22:11)iancu.ciprian Wrote: M-ar interesa dripperul de voiaj

Salut,ti-am raspuns la PM.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)