Hello There, Guest! Login Register

Vand rasnita Porlex Tall

Salutare! Incercand sa adopt un stil "lagom" Angel  am hotarat sa vand tot ce nu mai folosesc.

Asa ca vand rasnita Porlex Tall pe care am folosit-o inainte de a-mi cumpara Ascaso i2-ul. A stat degeaba in dulap din Feb 2017. A fost cumparata de pe eBay (din Japonia), m-a costat vreo $50 din ce imi amintesc, undeva la inceputul lui 2015. Am si cutia la ea.

Aproximez ca am rasnit in jur de 6kg. Cutitele sunt inca ok, se vede uzura in poze. Tumburusul unde vine manerul mereu am fost atent sa nu il tocesc. S-a tocit oricum partial, dar mai tine.

Tinand cont de cele de mai sus, pretul la care m-am gandit este 100 RON. Transportul suportat de cumparator sau ne intalnim in Bucuresti.

https://www.dropbox.com/sh/byna2x0rgumjk...XtNla?dl=0

P.S. Exista si un thread despre Porlex aici.
Gaggia Classic 2015 | Ascaso i2 | Sita IMS Competizione | Tamper 58,4mm | Cesti Loveramics

O vreau eu.
Isomac Tea II, Mahlkönig VARIO Home

Ok. Vorbim pe privat. O retin pentru realboghi22.
Gaggia Classic 2015 | Ascaso i2 | Sita IMS Competizione | Tamper 58,4mm | Cesti Loveramics

Inca disponibila. realboghi22 s-a orientat catre altceva.

Mai este disponibilă?

Este, da. Imi poti scrie in privat.

Rasnita a fost vanduta lui Pavel01 la pretul de 100 RON. Anuntul se poate inchide. Multumesc!

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)