Hello There, Guest! Login Register


Vand rasnita Kinu m38

#1
Se vinde kinu m38 cu cutie + factura+ garantie.

Nu are defecte, vine cu 2 garnituri rezerva.

Doresc exact cat am dat pe ea si anume 425 ron.
 
#2
Rasnita este trimita la fabrica de la Reghin pt investigatii si reparatii. Dupa care va fi repusa la vanzare.
 
#3
Salut, as vrea sa o cumpar eu dupa ce revine din fabrica
Flair Signature PRO & Kinu M47
 
#4
Perfect valabil, o vand pt ca mi am luat rasnita electrica. Este in stare perfecta de functionare, abatere 1 sutime ( standardul fiind 3 sutimi) deci cel mai stabil kinu produs vreodata.

400 ron nediscutabil.
 
#5
As dori sa o rezerv pana spre seara daca se poate.
Mai am una in vizor.
Eventual mp, sa mai discutam telefonic.
Multumesc !
Gaggia Evolution&PID+Eureka Mignon Specialita 16CR+tamper bronz homemade
+Hario Mini tunat (stepless si centrat)
 
#6
Nu pleaca prin curier, doar predare personala.
 
#7
Am vb cu Denis si o rezerv eu pana luni.
Lelit Bianca, Mahlkonig K30, Mahlkonig X54, V60, Aeropress, Cafflano Kompresso, Handpresso Pump, Airgrind.
 
 
#8
o eliberez Smile ma hotarasc cam greu si nu vreau sa incurc Smile
Lelit Bianca, Mahlkonig K30, Mahlkonig X54, V60, Aeropress, Cafflano Kompresso, Handpresso Pump, Airgrind.
 
 
#9
Perfect valabil, e curata si isi asteapta proprietar. Daca nu se gaseste o folosesc la rasnit piper.

Disclaimer, dinurm nu a mai avut timp sa treaca pe la mine, deci nu a apucat sa vada rasnita. ASta daca exista dubii cum ca produsul nu ar fi ok dpdv tehnic/estetic sau mai stiu eu ce.
 
#10
(05-11-2017, 15:31)Denis Wrote: Perfect valabil, e curata si isi asteapta proprietar. Daca nu se gaseste o folosesc la rasnit piper.

Disclaimer, dinurm nu a mai avut timp sa treaca pe la mine, deci nu a apucat sa vada rasnita. ASta daca exista dubii cum ca produsul nu ar fi ok dpdv tehnic/estetic sau mai stiu eu ce.

Cumpar eu. Care e procedura?
 
#11
Vanduta colegului Frenetik la pretul cerut: 400ron. Sa o folosesti cu placere. Se paote inchide, multumesc espressoman forum.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)