Hello There, Guest! Login Register

Vand ieftin cu transport inclus Aeropress si Rok Espresso

Salut.
In ultima vreme am observat ca 2 jucarii si anume Aeropress si Rok Espresso stau nefolosite in dulap (ferite de praf si manute de copii curiosi )si m-am hotarat sa le marit...
Mentionez ca au fost achizitionat in luna martie 2017 si detin actele de provenienta si ambalajele originale,manuale,etc.
Rok-ul este editie limitata iar Aeropress-ul este ultima varianta. Ambele sunt variante cu componente(cele din material plastic ) fara BPA!!!

Aeropress
-vine cu tot ce se observa din poza
-am folosit 20-30 discuri dupa cum se poate observa si ofer bonus un set sigilat
-ofer bonus un dripper Hario V60 transparent nefolosit, nou (fara filtre) cu cutie+masura cafea... vezi poza...
-folosit si pastrat corespunzator cu garnitura de cauciuc in afara corpului nepresata, conform instructiunilor

Rok
-este editie limitata negru+crom (cred ca se numeste)
-folosit de cateva ori
-pompa de frotat lapre, 2garnituri ,splitter-ul pentru 2 cesti nefolosite
-arata si functioneaza impecabil ca nou
-are garantie de 10 ani oferita de producator la componentele metalice

Preturi:
Aeropress+set discuri+Dripper V60 acril = 100 lei
Rok-ul =400

Sunt din Craiova.
Telefon : 0741250580
Transport gratuit inclus in pret in localitatiile acoperite de Fan Courier.

Attached Files Thumbnail(s)

Kinu M47 ,Hario V 60 ,Kafflano Kompresso ,Bonavita kettle ,ocazional cafea la ibric...

Actualizare de pret :
ROK-ul =380 lei
Aeropress+set discuri+Dripper V60 acril= 90 lei
Kinu M47 ,Hario V 60 ,Kafflano Kompresso ,Bonavita kettle ,ocazional cafea la ibric...

Am lăsat pm
Actual - Vibiemme Domobar 2b + Mazzer Major-doser to e*by_nickso
In trecut - Laspaziale Vivaldi + Mazzer Super-Jolly
                  - Gaggia Classic + Mazzer Mini

Vandut Aeropress+set discuri+Dripper V60 acril la pretul final de 80 lei user-ului bogdan_c87 .

Vandut si Rok-ul la pret final 350 lei.
Multumesc

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)