Hello There, Guest! Login Register

Vand filtru VST ridged 25 grame

Folosit in casa, sta degeaba de 9 luni, este unbranded.
In poza 2 este comparat ca inaltime cu cel de 15gr

Pret: 125 lei

Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  many more

valabil
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  many more

... Cand spui unbranded .. te referi la faptul ca nu scrie nimic pe ea , ... sau ca nu este confectionata pentru un  brand anume ...
Bosco Posillipo | Bezzera Strega | Pavoni Expo | Honne | Olympus KR-E | ECM S64 | MK III | Kinu M47, M68 | Gene CBR 101...

Nu scrie nimic pe el, mi-a fost trimis ca demo basket.

(23-09-2018, 21:51)Ernest Valentin Wrote: Nu scrie nimic pe el, mi-a fost trimis ca demo basket.

... Pai ... si eu de unde stiu ca este VST ... ? ( caut de ceva vreme inca o sita de 25 g VST si nu am mai gasit pe nicaieri ... Sad ... ) ... are cumva inscriptionat gramajul pe " buza " sitei ... ?
Bosco Posillipo | Bezzera Strega | Pavoni Expo | Honne | Olympus KR-E | ECM S64 | MK III | Kinu M47, M68 | Gene CBR 101...

In cazul in care mai ai deja o sita e foarte usor: ne intalnim si le compari. 
Dupa cum se vede si in poza, nu are nimic pe buza.

(29-08-2018, 15:55)Ernest Valentin Wrote: In poza 2 este comparat ca inaltime cu cel de 15gr

... Ceva nu este bine aici ... Cool ... ( diferenta fata de cea de 15 g este substantiala ... )

[Image: p3ocxlu.jpg]

... adica la mine arata asa ...

[Image: sIHaic4.jpg]

Offf

... Ce pot sa mai zic , in pozele astea asa pare ... dar comparativ cu poza nr. 2  prezentata mai sus , m-a indus tare in eroare ... Cool ...

Filtrul a fost vandut userului parisfrance2015, impreuna cu mai multe produse, pretul a fost pentru toate ca pachet.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)