Hello There, Guest! Login Register

Vand espressor Gaggia Classic 2015 cu PID

Espressorul asta este primul espressor Classic 2015 pe care am montat un PID si apartine unui prieten care a trecut la HX cu e61. Vine cu toate accesoriile originale si...cam atat. Pid-ul este Sestos, montat cu cablu usb si deocamdata nu este atasat intr-un loc fix pe espressor, dar asta se poate aranja usor daca se doreste. Necesita o usoara curatare la exterior, deoarece a stat intr-o bucatarie exact langa aragaz (nu am eu cu ce sa curat frumos inoxul..dar daca fac rost pana la vanzare, poate iese curat). La interior nu pare sa aiba probleme de calcar, dar nici nu-l desfac doar de dragul de a o face, deoarece functioneaza ok Smile

Pret: 800 lei (cred ca negociabil, dar orice oferta primeste o s-o transmit mai departe).

[Image: d55482558558efe499675e9d003b3478.jpg][Image: 6c7dad5472774fca5ca6ee85c5cce487.jpg]
Mazzer Major RPM variabil || San Marco Flexa cu DC brew boiler

Pentru colegii care sunt interesati de espressor, am rugamintea sa va asigurati ca aveti mesageria privată activata sau ca lasati un numar de telefon...ceva de contact, deoarece altfel nu am cum sa raspund.

Espressorul a fost vandut in afara forumului, la 700 lei.
Multumesc!

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)