Hello There, Guest! Login Register


Vand cantar Barista Space

#1
Photo 
Salutare.
Vand cantar Barista Space achizionat in decembrie 2020 de pe forum. Cantarul arata si se misca foarte bine, tocmai a primit un set nou de baterii Duracell Smile .

Pret vanzare: 80 lei net

Predare personala in Bucuresti sau trimitere cu curierul in tara.

               
Sette 270 Wi, ProBarista DF64, Crem ONE Profiler, VST all range, OCD v2, AVX 58.5 mm, VST Tamper, Kazak Tamper 58.4mm, WDT Red Leverer Tool Needle Powder Dispenser
 
Reply
#2
Ai pm

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
ExpobarBrewtusIV, NicheZero
 
Reply
#3
Rezervat lui @realboghi22 pana mâine la 12.00
Sette 270 Wi, ProBarista DF64, Crem ONE Profiler, VST all range, OCD v2, AVX 58.5 mm, VST Tamper, Kazak Tamper 58.4mm, WDT Red Leverer Tool Needle Powder Dispenser
 
Reply
#4
Salut, mă așez și eu la rând, interesat, în cazul în care nu se face tranzacția deja anunțată. Ms.
Mazzer SJ  | Zwänger Favorite Typ0  |  Isomac Giada  | Promac Lollo |  Tecnosystem Blitz | Gaggia Dose
 
Reply
#5
Salut. Daca se razgandeste si @Neuzeitlich, il vreau eu.
Lelit Bianca v3 | Niche Zero | Timemore Sculptor 078s
 
Reply
#6
Vândut lui @realboghi22 la prețul cerut.
Mulțumesc tuturor pentru interesul acordat.
Se poate închide. 
Mulțumesc!
Sette 270 Wi, ProBarista DF64, Crem ONE Profiler, VST all range, OCD v2, AVX 58.5 mm, VST Tamper, Kazak Tamper 58.4mm, WDT Red Leverer Tool Needle Powder Dispenser
 
Reply
#7
Mulțumesc! L-am preluat eu momentan! Smile

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
ExpobarBrewtusIV, NicheZero
 
Reply
#8
Post dublu.
Scuze!
Sette 270 Wi, ProBarista DF64, Crem ONE Profiler, VST all range, OCD v2, AVX 58.5 mm, VST Tamper, Kazak Tamper 58.4mm, WDT Red Leverer Tool Needle Powder Dispenser
 
Reply
#9
Îmi pare bine că a ajuns la un utilizator de Isomac. Wink
Mazzer SJ  | Zwänger Favorite Typ0  |  Isomac Giada  | Promac Lollo |  Tecnosystem Blitz | Gaggia Dose
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)