Hello There, Guest! Login Register

Vand Porlex Mini folosit

Rasnita a fost folosita impreuna cu Cafflano Kompresso, de prin luna Ianuarie 2019, la serviciu.
A rasnit aprox. 1.5kg de cafea dupa estimarile mele.
Prefer predare personala in Bucuresti, avand in vedere valoarea mica.
Pret: 150 lei
Motivul vanzarii este trecerea la Kinu Phoenix  Banan

Am o singura fotografie la dispozitie acum si o atasez pentru a se vedea ca este modelul "nou"
[Image: ikwOaD9.jpg]
Expobar Brewtus IV, Eureka Mignon Specialita, Kinu M47 Phoenix, Cafflano Kompresso, Hario Syphon, Hario Coffee Pot for Cold brew
Ex: Lelit PL81t, Ascaso i-1 mini, Porlex mini 

Sunt interesat, tot pt Kompresso.

Ce diferenta e pt varianta noua?

Si întrebare de baraj: Poate fi modată stepless? Ca altfel bănuiesc că e greu de nimerit setarea, chiar si cu Cafflano (eu folosesc boabe prăjite medium-dark deci nu o sa am aceeași setare ca tineSmile
Lelit PL81T, ​Kinu M47 Phoenix
​​​​​​Deplasare: Cafflano Kompresso, Porlex Mini, Bialetti Brikka (made in Omegna:)
Ex: Saeco Poemia, Hario Skerton 

Da, chiar simplu, orice metoda folosita la hario merge si la porlex, cutite si mecanism reglare aproape identice.

Multumesc renatoa

@Alfex ai PM, vb acolo pt ca sunt interesat sa o cumpăr
Lelit PL81T, ​Kinu M47 Phoenix
​​​​​​Deplasare: Cafflano Kompresso, Porlex Mini, Bialetti Brikka (made in Omegna:)
Ex: Saeco Poemia, Hario Skerton 

Salut. Am răspuns la mesaje.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Expobar Brewtus IV, Eureka Mignon Specialita, Kinu M47 Phoenix, Cafflano Kompresso, Hario Syphon, Hario Coffee Pot for Cold brew

Vândut lui Dragoș.stoian cu 140 lei
Mulțumesc, se poate Închide.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)