Hello There, Guest! Login Register


Vand Lelit MARA PL62S + Rasnita PL72 William

#1
Photo 
Salutare!

Dupa mai bine de 18 luni de utilizare a venit momentul pentru un mic upgrade.
Prin urmare, intra la vanzare urmatoarele :

- Espressor Lelit Mara PL62S - folosit zilnic, 2 cafele, una cu lapte;
- Rasnita William PL72 - folosita zilnic, am rasnit app 13 KG de cafea;
- Accesoriile cu care vine espressorul - portafiltru fara fund, portafiltru cu scurgere dubla, 4 site ( una blind ), tamper maner lemn 58mm + insertiile din lemn asa cum se vad in photo ( am si insertiile din material plastic ).[Image: Eo5zIr1.jpg]
- Bonus - nivelator Lelit 58mm, 3 cescute + farfuriile aferente Lelit, latiera John Frex de 500ml;

Produsele au fost achzitionate cu ajutorul forumului, beneficiind de ofertele promitionale, iar costul platit initial a fost de 6000 lei.

Pretul de vanzare - doar pentru acest forum - este de 3000 lei.
Produsele se prezinta in stare excelenta, espressorul a primit backflush simplu saptamanal, iar lunar backflush cu solutie.

Mai beneficiaza de garantie inca app 6 luni.


O zi excelenta!
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
#2
Salut,

Se poate si fara rasnita, doar espressor si accesorii? Daca nu ma intereseaza tot pachetul.

Multumesc
 
#3
Și eu as fi interesat de espressor.
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
#4
Iti scriu in privat pt ambele
VBM Domobar Super Digitale, Honne Slim; Kinu M47, Aeropress; for sale Expobar Brewtus IV
 
#5
(18-11-2019, 10:39)Tubelles Wrote: Salutare!

Dupa mai bine de 18 luni de utilizare a venit momentul pentru un mic upgrade.
Prin urmare, intra la vanzare urmatoarele :

- Espressor Lelit Mara PL62S - folosit zilnic, 2 cafele, una cu lapte;
- Rasnita William PL72 - folosita zilnic, am rasnit app 13 KG de cafea;
- Accesoriile cu care vine espressorul - portafiltru fara fund, portafiltru cu scurgere dubla, 4 site ( una blind ), tamper maner lemn 58mm + insertiile din lemn asa cum se vad in photo ( am si insertiile din material plastic ).[Image: Eo5zIr1.jpg]
- Bonus - nivelator Lelit 58mm, 3 cescute + farfuriile aferente Lelit, latiera John Frex de 500ml;

Produsele au fost achzitionate cu ajutorul forumului, beneficiind de ofertele promitionale, iar costul platit initial a fost de 6000 lei.

Pretul de vanzare - doar pentru acest forum - este de 3000 lei.
Produsele se prezinta in stare excelenta, espressorul a primit backflush simplu saptamanal, iar lunar backflush cu solutie.

Mai beneficiaza de garantie inca app 6 luni.


O zi excelenta!

Salut si pe mine tot expresorul ma intereseaza
 
#6
cat costa rasnita separata?
 
#7
(18-11-2019, 11:41)Sudsemnatu Wrote: cat costa rasnita separata?
Dacă vrei le luam împreună. Vad ca și tu ești din București
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
#8
(18-11-2019, 11:41)Sudsemnatu Wrote: cat costa rasnita separata?

Ti-am dat PM.
 
#9
Salut, daca ramane disponibil sunt interesat de intreg pachetul. Ai mail.
 
#10
Le vreau eu pe ambele, tot din Buc sunt.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.
 
#11
Bună ziua! Cu șanse cam cât unii candidați la prezidențiale, mă înscriu și eu pentru espressor. Am trimis mail*
 
#12
Off topic - mai ca imi vine sa ma inscriu si eu, la ce agitatie a produs acest anunț! Smile Wink
Spor la vanzare!
ECM Synchronika / Eureka Mignon Specialita / Kinu M47S / Kribli-Grabli / Motta and Normcore tools & Gaggia Classic 2015 / MDF 
 
#13
(18-11-2019, 12:17)Cip Wrote: Off topic - mai ca imi vine sa ma inscriu si eu, la ce agitatie a produs acest anunț! Smile Wink
Spor la vanzare!


2017.11 Lelit Victoria, Kinu M47  ► 2018.09 Profitec Pro 300, Kinu M47 + Niche  ► 2019.09 Dalla Corte  S + u ⋑ ı o, Niche 
 
#14
Buna, daca mai este (prin absurd)
sunt interesat de tot pachetul.Multumesc
 
#15
Ofer 3100 RON la tot pachetul.
E: Lelit PL41TEM | S: Ascaso Competition 14g | R: Mahlkönig VARIO Home | C: Yume Coffee
 
#16
Salut! Pret doar pentru espressor ?
 
#17
(18-11-2019, 14:33)csalagean Wrote: Ofer 3100 RON la tot pachetul.
Daca as fi moderator, eu as sterge o asemenea oferta, ce releva o practica lipsita de cea mai mica urma de respect fata de colegii potentiali cumparatori, ale unor produse pentru care vanzatorul a stabilit deja un pret.
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
#18
Plus o cenzură....
Gaggia Classic 2012 & ARCO 2in1
 
#19
Wow, multumesc tuturor celor ce si-au anuntat intentia.
Pachetul se va vinde pe forum, la pretul transmis.

Nu mai mult, nu mai putin.
Criteriul corect este "primul venit, primul servit".

In acest moment situatia este :

- Vlaicu - a fost primul care si-a anunta intentia de a cumpara intreg pachetul, a facut-o prin email
- Octav - a fost cel de-al doilea.

Conventia cu Vlaicu a fost sa ne vedem astazi pentru a-l prelua.
Revin cu update cand/daca se finalizeaza.

@ Nu am reusit sa activez PM's, imi pare rau pentru situatia creata.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
#20
Pachetul a ajuns la mine la prețul cerut. Mulțumesc lui @Tubelles pentru seriozitate și răbdare.

Seara faina
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
#21
Se poate inchide.
Multumesc pentru gazduire.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)