Hello There, Guest! Login Register

Vand Lelit MARA PL62S + Rasnita PL72 William

Photo 
Salutare!

Dupa mai bine de 18 luni de utilizare a venit momentul pentru un mic upgrade.
Prin urmare, intra la vanzare urmatoarele :

- Espressor Lelit Mara PL62S - folosit zilnic, 2 cafele, una cu lapte;
- Rasnita William PL72 - folosita zilnic, am rasnit app 13 KG de cafea;
- Accesoriile cu care vine espressorul - portafiltru fara fund, portafiltru cu scurgere dubla, 4 site ( una blind ), tamper maner lemn 58mm + insertiile din lemn asa cum se vad in photo ( am si insertiile din material plastic ).[Image: Eo5zIr1.jpg]
- Bonus - nivelator Lelit 58mm, 3 cescute + farfuriile aferente Lelit, latiera John Frex de 500ml;

Produsele au fost achzitionate cu ajutorul forumului, beneficiind de ofertele promitionale, iar costul platit initial a fost de 6000 lei.

Pretul de vanzare - doar pentru acest forum - este de 3000 lei.
Produsele se prezinta in stare excelenta, espressorul a primit backflush simplu saptamanal, iar lunar backflush cu solutie.

Mai beneficiaza de garantie inca app 6 luni.

O zi excelenta!
La Marzocco Linea Mini, La Marzocco Lux D, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Acaia Pearl S Black, Brewista Smart Scale

Salut,

Se poate si fara rasnita, doar espressor si accesorii? Daca nu ma intereseaza tot pachetul.

Multumesc

Și eu as fi interesat de espressor.
Espressor: Lelit PL62S Mara / Gaggia Classic (deplasare)
Rasnita:  Lelit PL72 William / Kinu M47 / Gino Rossi RR45 (deplasare)

Iti scriu in privat pt ambele
Expobar Brewtus IV, VST 18 gr, sita dus IMS, Kinu M47, Tamper dinamometric AVX; 
soon for sale: Lelit PL41TEM, Tamper JoeFrex, Ascaso Precision Competition Basket-57mm

(18-11-2019, 10:39)Tubelles Wrote: Salutare!

Dupa mai bine de 18 luni de utilizare a venit momentul pentru un mic upgrade.
Prin urmare, intra la vanzare urmatoarele :

- Espressor Lelit Mara PL62S - folosit zilnic, 2 cafele, una cu lapte;
- Rasnita William PL72 - folosita zilnic, am rasnit app 13 KG de cafea;
- Accesoriile cu care vine espressorul - portafiltru fara fund, portafiltru cu scurgere dubla, 4 site ( una blind ), tamper maner lemn 58mm + insertiile din lemn asa cum se vad in photo ( am si insertiile din material plastic ).[Image: Eo5zIr1.jpg]
- Bonus - nivelator Lelit 58mm, 3 cescute + farfuriile aferente Lelit, latiera John Frex de 500ml;

Produsele au fost achzitionate cu ajutorul forumului, beneficiind de ofertele promitionale, iar costul platit initial a fost de 6000 lei.

Pretul de vanzare - doar pentru acest forum - este de 3000 lei.
Produsele se prezinta in stare excelenta, espressorul a primit backflush simplu saptamanal, iar lunar backflush cu solutie.

Mai beneficiaza de garantie inca app 6 luni.

O zi excelenta!

Salut si pe mine tot expresorul ma intereseaza

cat costa rasnita separata?

(18-11-2019, 11:41)Sudsemnatu Wrote: cat costa rasnita separata?
Dacă vrei le luam împreună. Vad ca și tu ești din București

(18-11-2019, 11:41)Sudsemnatu Wrote: cat costa rasnita separata?

Ti-am dat PM.

Salut, daca ramane disponibil sunt interesat de intreg pachetul. Ai mail.

Le vreau eu pe ambele, tot din Buc sunt.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.

Bună ziua! Cu șanse cam cât unii candidați la prezidențiale, mă înscriu și eu pentru espressor. Am trimis mail*

Off topic - mai ca imi vine sa ma inscriu si eu, la ce agitatie a produs acest anunț! Smile Wink
Spor la vanzare!
ECM Classika PID / Eureka Mignon Specialita / Kribli-Grabli / Bravo tools & Gaggia Classic 2015 / MDF / Motta tools

(18-11-2019, 12:17)Cip Wrote: Off topic - mai ca imi vine sa ma inscriu si eu, la ce agitatie a produs acest anunț! Smile Wink
Spor la vanzare!

2017.11 Lelit Victoria, Kinu M47  ► 2018.09 Profitec Pro 300, Kinu M47 + Niche  ► 2019.09 Dalla Corte  S + u ⋑ ı o, Niche 

Buna, daca mai este (prin absurd)
sunt interesat de tot pachetul.Multumesc

Ofer 3100 RON la tot pachetul.
E: Lelit PL41TEM | S: Ascaso Competition 14g | R: Mahlkönig VARIO Home | C: Yume Coffee

Salut! Pret doar pentru espressor ?

(18-11-2019, 14:33)csalagean Wrote: Ofer 3100 RON la tot pachetul.
Daca as fi moderator, eu as sterge o asemenea oferta, ce releva o practica lipsita de cea mai mica urma de respect fata de colegii potentiali cumparatori, ale unor produse pentru care vanzatorul a stabilit deja un pret.
Espresso: Mazzer Kony E, Mazer Major, Expobar Brewtus IV DB, VST / IMS, Acaia Pearl, Fel. Arc, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, Cafflano Kompresso, Aeropress, V60, French Press

Plus o cenzură....
Gaggia Classic 2012 & Baratza Sette 270.

Wow, multumesc tuturor celor ce si-au anuntat intentia.
Pachetul se va vinde pe forum, la pretul transmis.

Nu mai mult, nu mai putin.
Criteriul corect este "primul venit, primul servit".

In acest moment situatia este :

- Vlaicu - a fost primul care si-a anunta intentia de a cumpara intreg pachetul, a facut-o prin email
- Octav - a fost cel de-al doilea.

Conventia cu Vlaicu a fost sa ne vedem astazi pentru a-l prelua.
Revin cu update cand/daca se finalizeaza.

@ Nu am reusit sa activez PM's, imi pare rau pentru situatia creata.
La Marzocco Linea Mini, La Marzocco Lux D, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Acaia Pearl S Black, Brewista Smart Scale

Pachetul a ajuns la mine la prețul cerut. Mulțumesc lui @Tubelles pentru seriozitate și răbdare.

Seara faina

Se poate inchide.
Multumesc pentru gazduire.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)