Hello There, Guest! Login Register


Vand Kinu m47 + gaggia classic 2017 + Lelit PL043MMI

#1
Salutare, imi vand tot ce tine de facut cafea. Din pacate m-am lasat de cafea pe 5 ianuarie 2020 si de atunci obiectele astea stau aproape degeaba.

Rasnita Kinu m47 a fost cumparata de pe forum de la producator acu cred ca 2 ani, e in stare perfecta, o dau cu 850 lei.

Espressor Gaggia classic, model 2017 (cred), luat de la flanco, merge foarte bine cu o exceptie: picura pe la portafiltru, cred ca trebuie schimbata o garnitura. Il dau cu 500 lei.

Rasnita Lelit PL043MMI, luata de la un coleg de pe forum, cred ca a fost prima achizitie legata de cafea acum aprox 3 ani. E in stare buna, o dau cu 500 lei.
 
#2
M47-le ăla e tanc.

Spor la vânzare! Smile
Lelit PL41LEM + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic
 
#3
(20-02-2021, 13:14)serbanr Wrote: Salutare, imi vand tot ce tine de facut cafea. Din pacate m-am lasat de cafea pe 5 ianuarie 2020 si de atunci obiectele astea stau aproape degeaba.

Rasnita Kinu m47 a fost cumparata de pe forum de la producator acu cred ca 2 ani, e in stare perfecta, o dau cu 850 lei.

Espressor Gaggia classic, model 2017 (cred), luat de la flanco, merge foarte bine cu o exceptie: picura pe la portafiltru, cred ca trebuie schimbata o garnitura. Il dau cu 500 lei.

Rasnita Lelit PL043MMI, luata de la un coleg de pe forum, cred ca a fost prima achizitie legata de cafea acum aprox 3 ani. E in stare buna, o dau cu 500 lei.



Salutare
Sunt interesat de expresor
 
#4
(20-02-2021, 13:14)serbanr Wrote: Salutare, imi vand tot ce tine de facut cafea. Din pacate m-am lasat de cafea pe 5 ianuarie 2020 si de atunci obiectele astea stau aproape degeaba.

Rasnita Kinu m47 a fost cumparata de pe forum de la producator acu cred ca 2 ani, e in stare perfecta, o dau cu 850 lei.

Espressor Gaggia classic, model 2017 (cred), luat de la flanco, merge foarte bine cu o exceptie: picura pe la portafiltru, cred ca trebuie schimbata o garnitura. Il dau cu 500 lei.

Rasnita Lelit PL043MMI, luata de la un coleg de pe forum, cred ca a fost prima achizitie legata de cafea acum aprox 3 ani. E in stare buna, o dau cu 500 lei.

Salut, Kinu m-ar interesa pe mine, iti dau pm.
 
#5
Ce tip de kinu ?
 
#6
Salut , ti-am lasat PM pt gaggia.
 
#7
Poze nu?
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
#8
Pozele sunt obligatorii pentru ca anuntul sa nu fie dezactivat. Le asteptam in 24-48h
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#9
Salut, 

Am vandut Gaggia si Lelit primelor persoane interesate. Voi scoate momentan kinu de la vanzare. 

Cred ca putem inchide acest topic.

Multumesc
 
#10
pret final si inchidem
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#11
(23-02-2021, 21:40)Lyvyoo Wrote: pret final si inchidem

Am dat rasnita lelit cu 450, si espressorul Gaggia cu 500 lei.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)