Hello There, Guest! Login Register

Vand Hottop model KN-8828P-2K

Vand Hottop model KN-8828P-2K. 

Motivul vanzarii il constituie intentia de a cumpara tot Hottop, insa modelul cu USB
L-am achizitionat de la producator in 2013, am prajit cam un kg de cafea lunar, adica max patru sesiuni intr-o luna (are insa multe luni de stationare datorate plecarilor mele).
Este in perfecta stare de functionare, l-am curatat dupa fiecare prajire si va fi livrat cu filtru de evacuare nou. 
Programele de prajire pe care le folosesc vor ramane in memoria prajitorului si voi impartasi cumparatorului din experienta acumulata in utilizarea cat mai eficienta a acestora.
Daca se doreste le pot sterge.
Pret 900 eur.
Livrare personala in Bucuresti.
 LM GS/3-AV, EK43-S, Honne, Acaia, Bravo tools, Duomo, Hottop Artisan Edition
 (anterior: Lelit PL41TEM, Expobar DB, VBM Super2B-PID / Gagia MDF, Vario Home, Macap M4D, Kinu M68, K30 VArio)
 (vacante: Kinu M47, Flair, Cafflano)

Cateva poze cu cuptorul in functiune:[Image: YJiW1Uj.jpg]
[Image: hFAwj9F.jpg]
[Image: ll6RLhW.jpg][Image: FsUwIJV.jpg][Image: Z33ZfJY.jpg]
 (anterior: Lelit PL41TEM, Expobar DB, VBM Super2B-PID / Gagia MDF, Vario Home, Macap M4D, Kinu M68, K30 VArio)

am trimis pm. multimesc!
Lelit Bianca PL162T, Lelit PL72 William, Honne - first home use version sold on forum, Kinu M47 with classic and brew burr, Gefu hand grinder, Rok espresso maker, Aeropress, Hario V60 setup, Wega HX, LaCimbali Max, Gene CBR 101, Lavazza - espresso pods machine, Electric Handpresso.

(18-02-2018, 16:22)mihneasusan Wrote: am trimis pm. multimesc!

Am raspuns, multumesc!

La intrebarile de pe PM care ar putea interesa si alte persoane raspund aici.
Cuptorul nu are accesorii. Doar o palnie pentru alimentare. Cand voi reveni in Bucuresti voi face o poza.
Da, filtrul din spate este complet, cu tot cu caseta si este original.
L-am achizitionar odata cu cuptorul.

[Image: qzwHzQ1.jpg]

Pretul este negociabil, desigur!
Oferte pe PM.

Am spus ca voi rasunde aici intrebarilor puse pe PM in legatura cu cuptorul.
Acesta se poate usor aseza pe aragaz, sub hota.
Tot fumul este absorbit si nu se simte in casa.
Eu am prajit doar asa, in bucatarie iar mirosul este extraordinar!
Asa prajesc eu. Sunt plecat si nu am o poza in care sa se vada si hota, dar aceasta este aculo, deasupra cuptorului.

[Image: RMAHQXW.jpg]

Asa prajesc si eu, pare cel mai natural pentru un prajitor casnic, nici acum nu pricep de ce am fost atacat personal pentru aceasta optiune... Confused Huh
Vara pe balcon, totusi... pentru ca pot... daea Big Grin

Cuptorul va pleca spre colegul fmmirel.
Dupa ce va primi coletul, voi posta detaliile la tranzactii finalizate.

Le multumesc celorlalti colegi interesati, insa nu am decat un cuptor Rolleyes.

Cuptorul a ajuns in Iasi, la colegul fmmirel.
Pret final 800 eur.

Ca o paranteza, achizitia unui produs de la Radu e o experienta deosebita. N-am cuvinte suficient de frumoase sa descriu amabilitatea, rabdarea si atentia la detalii. Multumesc mult inca odata Radu! Mi-a facut placere sa discutam. Te rog sa ma ai in vedere si pe viitor cand te va mai prinde "febra upgrade-ului" si pentru restul aparatelor din semnatura Big Grin
Pavoni Europiccola (+mods) / Niche Zero

(26-02-2018, 12:37)fmmirel Wrote: Ca o paranteza, achizitia unui produs de la Radu e o experienta deosebita. N-am cuvinte suficient de frumoase sa descriu amabilitatea, rabdarea si atentia la detalii. Multumesc mult inca odata Radu! Mi-a facut placere sa discutam. Te rog sa ma ai in vedere si pe viitor cand te va mai prinde "febra upgrade-ului" si pentru restul aparatelor din semnatura Big Grin

Placerea a fost si de partea mea.
Ma bucur ca esti multumit si ca aparatul a ajuns in orasul drag sufletului meu!
Spor la lucru; ai multe de experimentat!

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)