Hello There, Guest! Login Register


Vand Aillio Bullet R1

#1
Salutare,
ma simt nevoit dupa aproape 1 an de achizitie de la ovisod si lipsa timpului de utilizare sa vand Bullet-ul.

https://aillio.com/?page_id=18556

Este in stare foarte buna, arata si functioneaza perfect si il dau cu tot ce e nevoie pt a se praji imediat. Utilizatorul are nevoie de PC si de cateva saptamani s-a lansat versiunea de RoastTime pt Mac (dar nu stiu cum functioneaza pt ca eu am PC).
Am la el toate accesoriile originale. Cuptorul a fost achizitionat cu placa frontala cu trayer ca si optiune.
Are 2 senzori - Drum si bean temp, si in plus am senzorul de environment pe care n-am apucat sa-l montez si nici nu mi s-a parut imperativ pt prajire.
Cuptorul mai are 2 filtre pentru ventilatorul cooler-ului, colectorul de chaff original (cel mic), am achizitionat si colectorul mare, care permite prajirea de 2-3 kg (functie de metoda de procesare a cafelei), adaptorul pentru exaust + burlanul pe care il am eu, ansamblul usii de evecuare cafea + geam (banuiesc pentru cazul in care se sparge geamul original, desi nu vad cum).

Toate profilele cafelelor pe care le-am prajit sunt in aplicatie (care n-o sa se potriveasca 100% cu cafelele noi, dar macar exista un punct de plecare si ghidare) + ofer un training de prajire si achizitorului (bineinteles daca se doreste) + 2 kg de cafea 97+ (1kg naturala + 1 kg spalata).

Pt alte detalii PM sau telefon 0xxxxxxxxx
Pret 2000 EUR


Attached Files Thumbnail(s)
       
Probat | La Marzocco KB-90, GS/3 AV | Mahlkonig E80s/EK-43s | Acareturi multe multe
 
#2
rezervat unui coleg de pe forum pana lunea viitoare.
Probat | La Marzocco KB-90, GS/3 AV | Mahlkonig E80s/EK-43s | Acareturi multe multe
 
#3
vandut colegului pentru care a fost rezervat la pretul de 9000 de lei.
se poate inchide, multumesc pentru gazduire
Probat | La Marzocco KB-90, GS/3 AV | Mahlkonig E80s/EK-43s | Acareturi multe multe
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)