Hello There, Guest! Login Register

Vand ACS Vesuvius Evo Leva

Buna seara, vreau sa vând pe ACS Vesuvius Evo Levă, fiindcă ca trebuie sa fac loc pe banca de cafea. Eu sunt Englez, dar locuiesc în Romania (Bihor)...vorbesc, scriu și citesc Română dar nu perfect, încerc sa scriu aici descriere de aparat care este de vânzare. Câteva cuvinte nu am știut cum se spune în Română dar sper ca înțelegeți ce am vrut sa spun!

Am cumparat nou de la ACS în Februarie 2022, cu preț total de €4000. Am folosit doar apa de Osmio Zero, și am întreținut cu mara grija pe acest aparat. 

Se vinde cu: 
* Upgrade de manerul ‘V’ care am commandat de La San Marco 
* Mânerul originalul  
* 3 x portafiltre 
* Accessori de service/reparat (o rings, gaskets, molykote, etc)
* Shower screen nou de la ACS (dar de 2 saptamani am montat unu nou de IMS)
* Tamper de ACS
* Funnel de ACS
* Laveta microfibre de ACS
* Silicone gasket (totuși am montat unu nou deja de 2 săptămâni)
* B plus screen (nu stiu cum se numeste pasta in Romana)
* Cantar Acaia Lunar negru
* Cana de Decent Espresso

Aparat are upgrade de fabrica vopsit spate si pe lateral în alb (mat), și fata inox. 

Funcționează perfect, și de 2 săptămâni am dat jos toate piese/piston de la grup, și am curățat/pus molykote peste tot. 

Am mai multe poze de el în albume de imgur:
https://imgur.com/a/Tg5kV5T
https://imgur.com/a/9Y2F8wn

Locuim pe langa Oradea, Bihor dacă vreți sa veniți la noi sa încercați aparatul, am multe boabe de cafea aici! 

Pot sa livrez in radius de 2 ore de Oradea gratis, sau pot sa trimit oriunde în tara cu curier (plătesc eu livrare), dar prefer predare personal ca sa vedeți aparatul înainte. 

Dacă aveți orice întrebări, puteți contactati la DM. 

O seara si cafea buna! 

Pret: €3000 negociabil

Decent DE1XXL, Levercraft Ultra, Honne, Niche Zero

Reply
M-am uitat sa spun, ca mai are aparatul 1 ani de garanție, si am vorbit cu ACS și mi a spus ca este transferabile garanți aceasta, și atunci cumpărător o sa primește garanție.

Reply
Would you sell the V-handle separately?
online: ACS Vesuvius EVO Leva / Niche Zero
offline: Flair Signature Pro / Kinu M47 Phoenix

Reply
(08-03-2023, 16:48)sNap7 Wrote: Would you sell the V-handle separately?

good evening, thanks for your message but sorry no I would like it to remain in the sale with the Evo Leva...

If it's helpful I can PM you the company I ordered it from in Germany, they ship here to Ro and were very helpful. If you own a lever I think it's an upgrade you would be happy with, I haven't regretted it for sure

Reply
Preț redus la €2700 ca sa fac loc pe banca de cafea Smile

Reply
Ajunge Vostok ăsta nou și nu are "intrare în gara", este?
Toper Cafemino 1kg + TC4ESP, ACS Vostok, ACS Vesuvius Leva , Expobar Brewtus, Gaggia Mini, La Pavoni Professional, Cafflano Kompresso, Mypressi v.2, Flair Pro 2, DF-83, Niche Zero, ARCO-duo, Kinu Classic+Phoenix, 1Zpresso.

Reply
(09-03-2023, 13:03)umarianos Wrote: Ajunge Vostok ăsta nou și nu are "intrare în gara", este?

Buna, nu stiu daca am inteles bine intrebarea, dar mutam la aparat Vostok cu 2 grupuri

Reply
Am intrat doar de curiozitate si am cautat aceste aparate. Marianboss. Dincolo aparea roman.  Ag

Reply
(09-03-2023, 14:01)neaDorel Wrote: Am intrat doar de curiozitate si am cautat aceste aparate. Marianboss. Dincolo aparea roman.  Ag
Nu mă prind
Toper Cafemino 1kg + TC4ESP, ACS Vostok, ACS Vesuvius Leva , Expobar Brewtus, Gaggia Mini, La Pavoni Professional, Cafflano Kompresso, Mypressi v.2, Flair Pro 2, DF-83, Niche Zero, ARCO-duo, Kinu Classic+Phoenix, 1Zpresso.

Reply
(09-03-2023, 14:01)neaDorel Wrote: Am intrat doar de curiozitate si am cautat aceste aparate. Marianboss. Dincolo aparea roman.  Ag

Imi pare rau nu inteleg ce vreti sa spuneti

i wrote you in dm too, feel free to ask anything about the Evo Leva Smile

Reply
Este vandut si se poate inchis

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)