Hello There, Guest! Login Register


Rasnita Braun

#1
Salut. Detin o rasnita Braun model mai vechi. Are cineva idee daca gasesc asemenea cutite. Sunt de 40 mm. [Image: d22a7ce7e4f6283e9a1c2e8679045ddc.jpg]

Multumesc
Lelit PL41TEM ( PF+PF naked/Sita dubla Ascaso Precision Competition) + Lelit PL043MMI /
Gaggia Evolution ( PF+PF naked/Sita single+dubla IMS)+ Ascaso I-mini I2
 
Reply
#2
Salut, modelul asta il ai?[Image: OlPdYSm.jpg]
 
Reply
#3
Aproximativ. Braun 4045
Lelit PL41TEM ( PF+PF naked/Sita dubla Ascaso Precision Competition) + Lelit PL043MMI /
Gaggia Evolution ( PF+PF naked/Sita single+dubla IMS)+ Ascaso I-mini I2
 
Reply
#4
Asa-s cutitele la a mea. Spune-mi daca te intereseaza.[Image: vVakfDO.jpg][Image: s7NEoJl.jpg]
 
Reply
#5
Motorul e bun? Se potriveste?
Lelit PL41TEM ( PF+PF naked/Sita dubla Ascaso Precision Competition) + Lelit PL043MMI /
Gaggia Evolution ( PF+PF naked/Sita single+dubla IMS)+ Ascaso I-mini I2
 
Reply
#6
Cutitele astea se si ascut, nu numai se schimba... au facut si unii de pe forum, exista si meseriasi, doar cautat putin trebuie.
 
Reply
#7
(15-03-2019, 17:11)razvanciobanasu Wrote: Motorul e bun? Se potriveste?

Rasnita functioneaza, dar nu o mai folosesc de mult.

(15-03-2019, 19:10)renatoa Wrote: Cutitele astea se si ascut, nu numai se schimba... au facut si unii de pe forum, exista si meseriasi, doar cautat putin trebuie.

M-ar interesa un meserias care ascute. Am o rasnita integrata in espressor, cu cutite care inca "merg" dar sunt cam obosite.
 
Reply
#8
Numai sa nu fie ceramice, ca alea integrate cam asa sunt...  Confused
 
Reply
#9
(15-03-2019, 21:42)quicknet Wrote: [quote=razvanciobanasu;113016]Motorul e bun? Se potriveste?

Rasnita functioneaza, dar nu o mai folosesc de mult.


O vinzi? Un pret?
Lelit PL41TEM ( PF+PF naked/Sita dubla Ascaso Precision Competition) + Lelit PL043MMI /
Gaggia Evolution ( PF+PF naked/Sita single+dubla IMS)+ Ascaso I-mini I2
 
Reply
#10
O dau cu 30 de lei.
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)