Hello There, Guest! Login Register


QUICK MILL OMRE ITALIA AUTOMATICA

#1
Photo 
asa cum am promis vin cu un alt espressor la vanzare,pe viitor chiar si cu bfc junior plus o sa ies fiindca vreau sa-mi inoiesc parcul auto .Acum o sa scot o piesa de muzeu ,un Patent QUICK MILL OMRE ITALIA AUTOMATICA,aparatele au fost vazute si incercate de colegi de forum cu vechime si greutate Big Grin ,mai putin bfc-ul. pe ebay se vand cu minim 150 euro .pretul meu este de 350 ron plus transport


Attached Files Thumbnail(s)
       
BFC JUNIOR PLUS,la pavoni europiccola,mini moka,-- rasnita isomac profesional ,tamper motta
 
#2
revin, cu modificari
espressorul este din inox 18/10 este foarte greu , in conditii foarte bune.Pretul este de 300 ron plus transport.
Este o piesa tare atat functional cat si ptr colectie
BFC JUNIOR PLUS,la pavoni europiccola,mini moka,-- rasnita isomac profesional ,tamper motta
 
#3
up
BFC JUNIOR PLUS,la pavoni europiccola,mini moka,-- rasnita isomac profesional ,tamper motta
 
#4
up,,,,,,250 ron
BFC JUNIOR PLUS,la pavoni europiccola,mini moka,-- rasnita isomac profesional ,tamper motta
 
#5
Salutare,

Este modelul cu pompa rotativa sau cel cu pompa vibratoare - din ce am citit, inteleg ca s-au fabricat in ambele variante?
:: Gaggia Classic :: Ascaso i-2 D ::
 
#6
(23-12-2014, 18:46)theOpSis Wrote: Salutare,

Este modelul cu pompa rotativa sau cel cu pompa vibratoare - din ce am citit, inteleg ca s-au fabricat in ambele variante?

sincer nu stiu,din cate cred eu este cu pompa rotativa
dar nu sunt sigur
BFC JUNIOR PLUS,la pavoni europiccola,mini moka,-- rasnita isomac profesional ,tamper motta
 
#7
Cea rotativa produce un sunet de tip mixer:

:: Gaggia Classic :: Ascaso i-2 D ::
 
#8
asa este ,tot asa face zgomot
BFC JUNIOR PLUS,la pavoni europiccola,mini moka,-- rasnita isomac profesional ,tamper motta
 
#9
Arata foarte frumos, s-a dat?
acasa: rocket appartamento, honne naked, espro tamper & pitcher, acaia lunar
office: expobar hx, vst 18, fiorenzato f64, motta tamper & pitcher, hario drip scale
prev: vario mk, kinu m47
 
#10
(05-04-2015, 12:07)alinmihon Wrote: Arata foarte frumos, s-a dat?

salut,
  inca mai am aparatul
BFC JUNIOR PLUS,la pavoni europiccola,mini moka,-- rasnita isomac profesional ,tamper motta
 
#11
(05-04-2015, 21:25)cola Wrote:
(05-04-2015, 12:07)alinmihon Wrote: Arata foarte frumos, s-a dat?

salut,
  inca mai am aparatul

Vezi PM, merci
acasa: rocket appartamento, honne naked, espro tamper & pitcher, acaia lunar
office: expobar hx, vst 18, fiorenzato f64, motta tamper & pitcher, hario drip scale
prev: vario mk, kinu m47
 
#12
(20-12-2014, 20:37)cola Wrote: up,,,,,,250 ron

Ai pm.  Idea Idea Idea
ꟼₚᵣₒ ₈₀₀/ VOSTOK 1Gr/ Hoᴎᴎɘ Ꙅlim //VAᴙio Homɘ //ꙄɘTTɘ WI //ₘₐₙ ₐₜ wₒᵣₖ
 
#13
Espressorul a ajuns la mine. Cât de curând îl bag la probă.  57
ꟼₚᵣₒ ₈₀₀/ VOSTOK 1Gr/ Hoᴎᴎɘ Ꙅlim //VAᴙio Homɘ //ꙄɘTTɘ WI //ₘₐₙ ₐₜ wₒᵣₖ
 
#14
Se inchide topicul, cola? Pret final?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#15
(04-11-2015, 13:31)Lyvyoo Wrote: Se inchide topicul, cola? Pret final?

se poate inchide
   pret final 250 ron
BFC JUNIOR PLUS,la pavoni europiccola,mini moka,-- rasnita isomac profesional ,tamper motta
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)