Hello There, Guest! Login Register


Portafiltru naked gaggia Classic

#1
Caut și eu un Portafiltru naked gaggia Classic, preferabil în București!

Si poate se data asta nu se mai găsește nici un user sa spună ca vrea și el și când găsește sa ceara închiderea subiectului și sa fie, culmea, închis și mutat la tranzacții încheiate.
Multumesc!
 
Reply
#2
Nu e în București...
https://www.mag-pro.ro/romanian/525912.html
 
Reply
#3
(25-03-2021, 08:57)sevraj Wrote: Caut și eu un Portafiltru naked gaggia Classic, preferabil în București!

Si poate se data asta nu se mai găsește nici un user sa spună ca vrea și el și când găsește sa ceara închiderea subiectului și sa fie, culmea, închis și mutat la tranzacții încheiate.
Multumesc!

Salut. Am fost și eu surprins de decizia celui care vindea să mă contacteze pe mine, al doilea la coadă. Îmi doream portafiltrul și am finalizat tranzacția. Când am cerut închiderea thread-ului am făcut-o ca tentativă de umor absurd / cinic. Nu mă așteptam nici eu să fie închis.

Acum, pot să afirm serios că-s dispus să mă lipsesc de portafiltru și să ți-l cedez (= revând), că nu țin cu dinții la un obiect și nici nu doresc să fiu sursă de negative vibes.
Vorbesc sincer.

Aștept un semn, eventual.
Mazzer SJ  | Zwänger Favorite Typ0  |  Isomac Giada  | Promac Lollo |  Tecnosystem Blitz | Gaggia Dose
 
Reply
#4
(25-03-2021, 12:31)Neuzeitlich Wrote:
(25-03-2021, 08:57)sevraj Wrote: Caut și eu un Portafiltru naked gaggia Classic, preferabil în București!

Si poate se data asta nu se mai găsește nici un user sa spună ca vrea și el și când găsește sa ceara închiderea subiectului și sa fie, culmea, închis și mutat la tranzacții încheiate.
Multumesc!

Salut. Am fost și eu surprins de decizia celui care vindea să mă contacteze pe mine, al doilea la coadă. Îmi doream portafiltrul și am finalizat tranzacția. Când am cerut închiderea thread-ului am făcut-o ca tentativă de umor absurd / cinic. Nu mă așteptam nici eu să fie închis.

Acum, pot să afirm serios că-s dispus să mă lipsesc de portafiltru și să ți-l cedez (= revând), că nu țin cu dinții la un obiect și nici nu doresc să fiu sursă de negative vibes.
Vorbesc sincer.

Aștept un semn, eventual.

Fii pe pace, nu ii problema.
Apreciez intenția, dar nu e cazul. Cel mult bem o cafea impreuna Smile
 
Reply
#5
(25-03-2021, 18:32)sevraj Wrote:
(25-03-2021, 12:31)Neuzeitlich Wrote:
(25-03-2021, 08:57)sevraj Wrote: Caut și eu un Portafiltru naked gaggia Classic, preferabil în București!

Si poate se data asta nu se mai găsește nici un user sa spună ca vrea și el și când găsește sa ceara închiderea subiectului și sa fie, culmea, închis și mutat la tranzacții încheiate.
Multumesc!

Salut. Am fost și eu surprins de decizia celui care vindea să mă contacteze pe mine, al doilea la coadă. Îmi doream portafiltrul și am finalizat tranzacția. Când am cerut închiderea thread-ului am făcut-o ca tentativă de umor absurd / cinic. Nu mă așteptam nici eu să fie închis.

Acum, pot să afirm serios că-s dispus să mă lipsesc de portafiltru și să ți-l cedez (= revând), că nu țin cu dinții la un obiect și nici nu doresc să fiu sursă de negative vibes.
Vorbesc sincer.

Aștept un semn, eventual.

Fii pe pace, nu ii problema.
Apreciez intenția, dar nu e cazul. Cel mult bem o cafea impreuna Smile

Perfect.

Păi se poate închide, atunci.
Mazzer SJ  | Zwänger Favorite Typ0  |  Isomac Giada  | Promac Lollo |  Tecnosystem Blitz | Gaggia Dose
 
Reply
#6
Iar ați plouat pe thread-ul omului...  Big Grin

@Lyvyoo
Lelit PL41LEM + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic
 
Reply
#7
Dacă nu găsești (și sper să găsești), mențin cele spuse mai devreme.
Mazzer SJ  | Zwänger Favorite Typ0  |  Isomac Giada  | Promac Lollo |  Tecnosystem Blitz | Gaggia Dose
 
Reply
#8
Fiindca povestea e amuzanta, hai sa fac doi oameni fericiti Smile
Am unul care sta degeaba, ca nou as zice, sub 10 extractii, si oricum il voi da in curand, caci lichidez ce am pe 58, daca esti interesat cu posta din Craiova, este 100 lei, cu sau fara sita dubla cu care a venit.
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)