Hello There, Guest! Login Register

Piciorușe pentru MARA X

Am vândut espressorul, așa că scot la vânzare setul de 4 piciorușe din lemn de nuc, fabricate pentru Mara X.
Le-am cumpărat de pe etsy.com ( 44,59 eur + 10 eur transport ).
Preț de vânzare : 155 lei + transport.
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||
  Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||

Reply
[Image: hpqzdlc.jpg]
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||

Reply
Am încercat sa va trimit PM dar aveți mesageria plină.
online: ACS Vesuvius EVO Leva / Niche Zero
offline: Flair Signature Pro / Kinu M47 Phoenix

Reply
Pret nou : 130 lei + transport.

Reply
Cele 4 picioruse din lemn de nuc pentru Mara X au fost cumparate, la pretul cerut (130 lei ) + transport, de catre colegul care a achizitionat si espresorul in urma cu cateva zile. Ii multumesc si ii doresc extractii reusite !
De asemenea, multumesc pentru gazduire.
Se poate inchide.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)