Hello There, Guest! Login Register


Imprumut espressor DB1

#91
De vânzare, nou, se găsește la Barshaker.

Sent from my SM-A326B using Tapatalk
La Pavoni Europiccola, Kinu M47
(Romanian is not my native language, sorry for my mistakes)
 
Reply
#92
Poate să găsea, că acum nu mai apare niciun espressor AVX în oferta Barshaker. https://barshaker.ro/AVX

Poate vă ajută cu informații @MyR Smile
 
Reply
#93
Salutare. Dacă nu mai este nimeni pe listă înaintea mea doresc eu espressorul din București. Mulțumesc!
Sette 270 Wi, ProBarista DF64, Crem ONE Profiler, VST all range, OCD v2, AVX 58.5 mm, VST Tamper, Kazak Tamper 58.4mm, WDT Red Leverer Tool Needle Powder Dispenser
 
Reply
#94
(02-03-2022, 20:09)sirpet2001 Wrote: Salutare. Dacă nu mai este nimeni pe listă înaintea mea doresc eu espressorul din București. Mulțumesc!


M -am înscris eu , când termin cu el anunț , momentan nu am apucat sa îl iau, astăzi sau mâine îl ridic de la colegul!
Lelit Bianca/ XLVI Steamhammer/ La Marzocco GS3av
Mahlkonig GBW, Arco
Bravo tools
 
Reply
#95
Sigur ca da. Mulțumesc!
Sette 270 Wi, ProBarista DF64, Crem ONE Profiler, VST all range, OCD v2, AVX 58.5 mm, VST Tamper, Kazak Tamper 58.4mm, WDT Red Leverer Tool Needle Powder Dispenser
 
Reply
#96
Salutare, as vrea sa testez si eu espressorul.
DF64 SSP MP, Lelit PL41TEM | Arco 2-in-1, La Pavoni Europiccola 1979
 
Reply
#97
Salut, as vrea și eu să testez espressorul(Iași)
 
Reply
#98
Espressorul este la mine la birou și îl voi pregăti de drum săptămâna viitoare, săptămâna asta sunt plecat.

M-a întrebat în privat @Cristib cine este la rând, dar el are mesageria dezactivată și nici nu are postări pe forum.
DF64 SSP MP, Lelit PL41TEM | Arco 2-in-1, La Pavoni Europiccola 1979
 
Reply
#99
Salut @adrian1, dacă nu l-ai trimis deja la altcineva l-aș mai lua eu o dată în probă, vreau sa vad dacă e un substitut bun pentru Victoria ca să nu mă mai plimb cu el la cealaltă locație unde-mi fac veacul!
 
Reply
Mai este pe undeva? As fi interesat sa îl cumpăr sau daca cumva are cineva de vânzare, pm me.
 
Reply
Cei de la barshaker îl pot aduce pe comandă, am întrebat și eu pe la mijlocul lunii
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)