Hello There, Guest! Login Register


Eazytamp 5 Star Pro

#1
Ar fi doritori de a achiziționa tampere Eazytamp 5 Star Pro? 

Am pus o întrebare pe site și mi-au răspuns că pentru o comandă de minim 10 bucăți pot oferi un preț de AU$75.00 / bucată, față de 148.00 AU$ în mod normal. Transportul pentru 10 bucăți folosind opțiunea Standard ar fi cam 122 AU$ de unde ar rezulta un cost de circa 270 lei / buc.
Expobar Brewtus IV+pulsor, Niche Zero, VST 18/20g, Bravo Tamper & Distribution Tool, Felicita Arc Scale
Gaggia Baby Millennium+PID, Kinu M47, site IMS, nivelator Motta 58.5, Espro Calibrated Tamper 58.35
 
#2
Eu as fi interesat...
LMLM (slayer mod) + Bentwood | Hario V60/Nel Drip+Aergrind
(ex: Brewtus IV, Lelit PL41EM, Gaggia Gran Style, Honne, Kinu M47, Sette 270Wi, Porlex)
 
#3
Și eu.
Dalla Corte Mina + Kit 58mm | M68, M47, Titan, Traveler, Simplicity, Phoenix | Bravo Tools | Europiccola + radiator
 
#4
Cred ca ai uitat sa pui TVA si eventualele taxe vamale. Probabil se va mai adauga un 25% peste pretul calculat initial.
 
#5
Da, bună observația @dev

Înseamnă că va ajunge undeva spre 350 lei.
Expobar Brewtus IV+pulsor, Niche Zero, VST 18/20g, Bravo Tamper & Distribution Tool, Felicita Arc Scale
Gaggia Baby Millennium+PID, Kinu M47, site IMS, nivelator Motta 58.5, Espro Calibrated Tamper 58.35
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)