Hello There, Guest! Login Register

EXPIRAT - Solid State Drive (SSD) Adata Ultimate SU650, 240GB = 99.99 lei la emag

Pentru cei interesati ...
Solid State Drive (SSD) Adata Ultimate SU650, 240GB = 99.99 lei la emag

S-a terminat!
■  Kinu M38 / M47PH ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■
■  Porlex Tall ► Tefal KI140D ► AeroPress / Hario V60 ■

Reply
S-a terminat pana ai scris mesajul Smile
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  multe alte de vanzare 

Reply
Am scris imediat cum am efectuat comanda. Probabil a fost un flash sale de 5-10minute.
Cand am observat ca s-a schimbat pretul am actualizat si aici.
■  Kinu M38 / M47PH ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■

Reply
Deci l ai prins? Cum ai facut? L ai avut in favorite? La cateva zeci de secunde dupa ce saitul a devenit accesibil, stocurile erau epuizate la majoritatea, de fapt la toate produsele  superatractive. Mie mi s a parut dubios rau BF ul de anul acesta, imi vine greu sa cred ca, in 30-40 de secunde, 60-70 mii de persoane epuizeaza stocurile unor produse.
Pe.De.Dienes 109 N, v60

Reply
https://economie.hotnews.ro/stiri-finant...chetul.htm

Reply
Produsul asta nu trebuie luat "sub niciun chip", resigilat. Din cauza uzurii cauzate de pupici.
Pe.De.Dienes 109 N, v60

Reply
... Big Grin ... Erau clientii prea " afumati " ... de la lumanari cred ... Cool ...
Pavoni | Strega | Bosco | Honne | Olympus | MK III | Gene ...

Reply
(16-11-2018, 14:28)nechezol Wrote: Deci l ai prins? Cum ai facut? L ai avut in favorite? La cateva zeci de secunde dupa ce saitul a devenit accesibil, stocurile erau epuizate la majoritatea, de fapt la toate produsele  superatractive. Mie mi s a parut dubios rau BF ul de anul acesta, imi vine greu sa cred ca, in 30-40 de secunde, 60-70 mii de persoane epuizeaza stocurile unor produse.

Daca stocul este foarte mic, e simplu...
Quamar M80DR, M47 Phoenix, ex-M38, ex-PL043MMI, Brikka, ibric, AeroPress... and V60/Hario Buono

Reply
(16-11-2018, 14:28)nechezol Wrote: Deci l ai prins? Cum ai facut? L ai avut in favorite? La cateva zeci de secunde dupa ce saitul a devenit accesibil, stocurile erau epuizate la majoritatea, de fapt la toate produsele  superatractive. Mie mi s a parut dubios rau BF ul de anul acesta, imi vine greu sa cred ca, in 30-40 de secunde, 60-70 mii de persoane epuizeaza stocurile unor produse.

Pai il aveam in favorite langa Amazfit BIP, sa vam mai usor cand se modifica preturile...
Si faceam Ctrl+Tab intre eMag si espressoman (BF) in asteptarea ofertelor ...
Si la un moment dat observ ca dispare 1 din 199.99 si ramane 99.99 ... il adaug la Cos, dau refresh sa ma asigur ca nu a fost halucinatie, trec la pasul 2, 3 finalizez si postez pe forum (cu intarziere de cateva secunde pentru a ma gandi care ar fi cel mai bun titlu)... Verific mail (dupa ce primesc SMS) si in acelasi timp Ctrl+Tab intre espressoman (BF), Main Index (pe forum sa verific ce reduceri vor fi la Sloane, Ecuator si Vibiemme ...) si favoritele de la eMag (de unde nu eliminasem SSD-ul) si observ ca a aparut iarasi 1 inainte de 99.99 Stoc epuizat .. revin pe thread si scriu ca sa terminat. Pfui, lunga poveste!
A! intre timp (inainte de 23:59) Amazfitu' a devenit din 299.99 in 499.99, acum este redus la, ghici! ... 299.99!

Reply
Sa l folosesti cu placere si multumim pentru intentia topicului!
Pe.De.Dienes 109 N, v60

Reply
Smile

Reply
... Nush' ce au facut astia de la eMag , ca pandeam si eu un monitor , care era pe la 4654 lei si ... de dimineatza a fost scazut la 3999 lei , timp de cca. 1 h si 10 min , apoi s-a facut brusc 5100 lei ... Cool ... ( in final am luat altul ... Big Grin ... )
Pavoni | Strega | Bosco | Honne | Olympus | MK III | Gene ...

Reply
Asa ai zice. Dar daca ți-aș zice ca la 6.50 (după ce eu ma culcasem la 3.50) vine nevasta si ma trage de mana ca e un mop cu aburi la reducere si daca poate sa-l ia!! Eram atat de adormit ca nu am avut putere sa ma opun. Asa ca ...da ...crede... Au fost oameni care au cumpărat la prima ora

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)