Hello There, Guest! Login Register


EXPIRAT - Solid State Drive (SSD) Adata Ultimate SU650, 240GB = 99.99 lei la emag

#1
Pentru cei interesati ...
Solid State Drive (SSD) Adata Ultimate SU650, 240GB = 99.99 lei la emag

S-a terminat!
■  ARCO220V ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■
■  ARCO1MP_ ► Brewista Stout Spout ► AeroPress / Hario V60 / Timemore French Press ■
■  Retired but functional: ■ Kinu M47PH ■  Kinu M38 ■ Porlex Tall ■ Tefal KI140D ■
 
Reply
#2
S-a terminat pana ai scris mesajul Smile
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
Reply
#3
Am scris imediat cum am efectuat comanda. Probabil a fost un flash sale de 5-10minute.
Cand am observat ca s-a schimbat pretul am actualizat si aici.
■  ARCO220V ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■
■  ARCO1MP_ ► Brewista Stout Spout ► AeroPress / Hario V60 / Timemore French Press ■
■  Retired but functional: ■ Kinu M47PH ■  Kinu M38 ■ Porlex Tall ■ Tefal KI140D ■
 
Reply
#4
Deci l ai prins? Cum ai facut? L ai avut in favorite? La cateva zeci de secunde dupa ce saitul a devenit accesibil, stocurile erau epuizate la majoritatea, de fapt la toate produsele  superatractive. Mie mi s a parut dubios rau BF ul de anul acesta, imi vine greu sa cred ca, in 30-40 de secunde, 60-70 mii de persoane epuizeaza stocurile unor produse.
Pe.De.Dienes 109 N, v60
 
Reply
#5
https://economie.hotnews.ro/stiri-finant...chetul.htm
 
Reply
#6
Produsul asta nu trebuie luat "sub niciun chip", resigilat. Din cauza uzurii cauzate de pupici.
Pe.De.Dienes 109 N, v60
 
Reply
#7
... Big Grin ... Erau clientii prea " afumati " ... de la lumanari cred ... Cool ...
Bosco P - Honne S / LM Micra - Pico / Pavoni Expo - Baratza ESP / C40 MK III / Gene CBR 101
 
Reply
#8
(16-11-2018, 14:28)nechezol Wrote: Deci l ai prins? Cum ai facut? L ai avut in favorite? La cateva zeci de secunde dupa ce saitul a devenit accesibil, stocurile erau epuizate la majoritatea, de fapt la toate produsele  superatractive. Mie mi s a parut dubios rau BF ul de anul acesta, imi vine greu sa cred ca, in 30-40 de secunde, 60-70 mii de persoane epuizeaza stocurile unor produse.

Daca stocul este foarte mic, e simplu...
PL41TEM, Eureka Mignon Specialita, M47 Phoenix, ibric, AeroPress, Kompresso... and V60/Hario Buono
 
Reply
#9
(16-11-2018, 14:28)nechezol Wrote: Deci l ai prins? Cum ai facut? L ai avut in favorite? La cateva zeci de secunde dupa ce saitul a devenit accesibil, stocurile erau epuizate la majoritatea, de fapt la toate produsele  superatractive. Mie mi s a parut dubios rau BF ul de anul acesta, imi vine greu sa cred ca, in 30-40 de secunde, 60-70 mii de persoane epuizeaza stocurile unor produse.

Pai il aveam in favorite langa Amazfit BIP, sa vam mai usor cand se modifica preturile...
Si faceam Ctrl+Tab intre eMag si espressoman (BF) in asteptarea ofertelor ...
Si la un moment dat observ ca dispare 1 din 199.99 si ramane 99.99 ... il adaug la Cos, dau refresh sa ma asigur ca nu a fost halucinatie, trec la pasul 2, 3 finalizez si postez pe forum (cu intarziere de cateva secunde pentru a ma gandi care ar fi cel mai bun titlu)... Verific mail (dupa ce primesc SMS) si in acelasi timp Ctrl+Tab intre espressoman (BF), Main Index (pe forum sa verific ce reduceri vor fi la Sloane, Ecuator si Vibiemme ...) si favoritele de la eMag (de unde nu eliminasem SSD-ul) si observ ca a aparut iarasi 1 inainte de 99.99 Stoc epuizat .. revin pe thread si scriu ca sa terminat. Pfui, lunga poveste!
A! intre timp (inainte de 23:59) Amazfitu' a devenit din 299.99 in 499.99, acum este redus la, ghici! ... 299.99!
■  ARCO220V ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■
■  ARCO1MP_ ► Brewista Stout Spout ► AeroPress / Hario V60 / Timemore French Press ■
■  Retired but functional: ■ Kinu M47PH ■  Kinu M38 ■ Porlex Tall ■ Tefal KI140D ■
 
Reply
#10
Sa l folosesti cu placere si multumim pentru intentia topicului!
Pe.De.Dienes 109 N, v60
 
Reply
#11
Smile
■  ARCO220V ► Brewista Smartpour Switch ► AeroPress / Cafflano Kompresso ■
■  ARCO1MP_ ► Brewista Stout Spout ► AeroPress / Hario V60 / Timemore French Press ■
■  Retired but functional: ■ Kinu M47PH ■  Kinu M38 ■ Porlex Tall ■ Tefal KI140D ■
 
Reply
#12
... Nush' ce au facut astia de la eMag , ca pandeam si eu un monitor , care era pe la 4654 lei si ... de dimineatza a fost scazut la 3999 lei , timp de cca. 1 h si 10 min , apoi s-a facut brusc 5100 lei ... Cool ... ( in final am luat altul ... Big Grin ... )
Bosco P - Honne S / LM Micra - Pico / Pavoni Expo - Baratza ESP / C40 MK III / Gene CBR 101
 
Reply
#13
(16-11-2018, 14:28)nechezol Wrote: Deci l ai prins? Cum ai facut? L ai avut in favorite? La cateva zeci de secunde dupa ce saitul a devenit accesibil, stocurile erau epuizate la majoritatea, de fapt la toate produsele  superatractive. Mie mi s a parut dubios rau BF ul de anul acesta, imi vine greu sa cred ca, in 30-40 de secunde, 60-70 mii de persoane epuizeaza stocurile unor produse.
Asa ai zice. Dar daca ți-aș zice ca la 6.50 (după ce eu ma culcasem la 3.50) vine nevasta si ma trage de mana ca e un mop cu aburi la reducere si daca poate sa-l ia!! Eram atat de adormit ca nu am avut putere sa ma opun. Asa ca ...da ...crede... Au fost oameni care au cumpărat la prima ora

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)