Hello There, Guest! Login Register

Duza Tidaka 3 gauri pt Expobar Brewtus IV sau alte modele similare

Vand duza Tidaka cu 3 gauri pt Expobar Brewtus IV sau alte tevi de abur cu acelasi sistem/dimensiuni. 
O luasem ca sa experimentez in paralel cu cea cu 4, dar cum frotez lapte o data la 2-3 luni, am folosit-o o singura data, cand am primit-o.
Decat sa faca paianjeni la mine, mai bine o cedez altuia care chiar are nevoie, la pretul fix de 100 lei, cu tansport inclus cu posta sau predare personala in Ploiesti. (posibil si predare personala in Bucuresti, totusi cam rar ajung in perioada asta)

[Image: ILwffTf.jpg]

[Image: 3ueToKr.jpg]
Espresso: Mazzer Kony E, Mazer Major, Expobar Brewtus IV DB, VST / IMS, Acaia Pearl, Fel. Arc, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, Cafflano Kompresso, Aeropress, V60, French Press

Salut. Sunt interesat, dacă ai timp da mi un Pm cu prețul final, respectiv dacă negociezi puțin sau nu. 
Ms
May God be with us.

Rezervata colegului cp_liviu (a fost cel mai rapid cu pm)
Espresso: Mazzer Kony E, Mazer Major, Expobar Brewtus IV DB, VST / IMS, Acaia Pearl, Fel. Arc, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, Cafflano Kompresso, Aeropress, V60, French Press

Vanduta colegului cp_liviu , la pretul cerut.
Se poate inchide.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)