Hello There, Guest! Login Register


Cumpar Gaggia MM Steel

#1
Wink 
Pentru ca nu gasesc noua imi incerc norocul aici. Daca cineva are un gaggia mm steel de vanzare, pentru un incepator in domeniu. Sau similar, din acelasi segment de pret. Mersiii
 
Reply
#2
Nu se mai gasesc noi, dar daca nu ai gasit inca, am eu doua la alegere: un AEG si un Gaggia MDF.[Image: llavQDQ.jpg]
 
Reply
#3
Salut, cat vrei pe MDF?

Cele bune, Teo.
 
Reply
#4
Salut, eu acum o folosesc ocazional pentru cafea decofeinizata, dar o dau cu 450 lei. Daca vrei s-o cumperi, ti-o las la 400. Mai jos nu pot, ca una noua e 850.
 
Reply
#5
A fost folosita mult? Ai luat-o noua sau SH?
In ce stare sunt cutitele, mai duc?

Multumesc, Teo.
 
Reply
#6
Eu am luat-o SH. Am defacut-o si am curatat-o complet, iar cutitele sunt inca foarte bune. Am folosit-o zilnic cam 3 luni, 2-3 macinari pe zi, dar intre timp mi-a picat un Cunill de nerefuzat, si dupa cum am mai zis, mai macin din cand in cand cate o decofeinizata.
 
Reply
#7
Am inteles, banuiesc ca sistemul de dozare este functional, nu?
Din ce am citit, la modelul asta, se cam rupe ceva prin interior si parghia nu mai revine la pozitia initiala dupa ce a fost actionata pentru a doza cafeaua macinata. Bine, nu-i un impediment major, se poate duce manual in pozitia initiala.

Multumesc, Teo.
 
Reply
#8
(09-06-2017, 09:47)teo3 Wrote: Am inteles, banuiesc ca sistemul de dozare este functional, nu?
Din ce am citit, la modelul asta, se cam rupe ceva prin interior si parghia nu mai revine la pozitia initiala dupa ce a fost actionata pentru a doza cafeaua macinata. Bine, nu-i un impediment major, se poate duce manual in pozitia initiala.

Multumesc, Teo.

Ti-am trimis PM.
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)