Hello There, Guest! Login Register

Comenzi de grup cafea - Oradea

Nu stiu, poate am dedus eu gresit ca e "intalnire pt. toti" ... lol Big Grin Sorry!
Gaggia Classic + PID Espressuino + Mazzer Major Doserless Mod + DIY Fluid Bed Roaster + PID Roastuino

Reply
Salutare pentru toti ca si primul post pe forum. Sunt colegul userului MyR, cu mine puteti intalni in Showroom. 

Ar fi fain o intalnire intr-o dupa masa saptamana viitoare. Cafea am primi de la Cascara. Ne-a oferit un KG din blendul lor de espresso. 

Who is in?
La Marzocco KB90 ABR, Eureka Atom Speciality, Ek43
La Marzocco GS3 AV, Lelit PL41TEM, Baratza Sette 270W, Honne Silm, Gina Smart, Tamper BH..si ce mai gasim in Showroom:)

Reply
(08-02-2018, 13:44)szabo.matrix Wrote: Salutare pentru toti ca si primul post pe forum. Sunt colegul userului MyR, cu mine puteti intalni in Showroom. 

Ar fi fain o intalnire intr-o dupa masa saptamana viitoare. Cafea am primi de la Cascara. Ne-a oferit un KG din blendul lor de espresso. 

Who is in?
Super!
Inseamna ca, cu tine am vorbit azi la tel. pt. sita IMS Smile
Pt. mine, ziua nu conteaza, doar ora sa fie 17:00/18:00, daca se poate.
Mersi!
Gaggia Classic + PID Espressuino + Mazzer Major Doserless Mod + DIY Fluid Bed Roaster + PID Roastuino

Reply
(08-02-2018, 13:52)csabitec Wrote:
(08-02-2018, 13:44)szabo.matrix Wrote: Salutare pentru toti ca si primul post pe forum. Sunt colegul userului MyR, cu mine puteti intalni in Showroom. 

Who is in?
Super!
Inseamna ca, cu tine am vorbit azi la tel. pt. sita IMS Smile
Pt. mine, ziua nu conteaza, doar ora sa fie 17:00/18:00, daca se poate.
Mersi! 

Se poate, ma gandesc ca lumea lucreaza aprox pana la 5..deci clar dupa 5 trebuie sa facem. Sa ne spuna si altii care zi ar fi mai ok.
La Marzocco GS3 AV, Lelit PL41TEM, Baratza Sette 270W, Honne Silm, Gina Smart, Tamper BH..si ce mai gasim in Showroom:)

Reply
I'm in Smile
Izzo Alex Duetto III, Eureka Atom Speciality 65, Kinu M47

Reply
Am facut un topic nou pentru intalniri in zona potrivita, propun sa ne mutam acolo cu discutiile. Si m-as bucura tare sa ne vedem in numar cat mai mare Smile

Reply
Fac o comanda la Sarkis miercuri dimineata, avem pana acum 3.5 kg deci fara costuri de transport.
Daca mai doreste cineva sa se alature rog PM.

Reply
M-aș fi "băgat" dar nu-s prin zonă. Poate apuc următoarea ofertă...
ECM Classika PID, Kinu M47 Phoenix, Niche Zero

Reply
si eu si eu

Reply
Comandat, maine ajunge la Oradea

Reply
O să fac o comandă la Claro mâine sau poimâine. Mai dorește cineva din Oradea?

Evităm taxa de transport și au 20% reducere luna aceasta.

Reply
Eu sunt bine pana dupa sarbatori, multumesc de info

Reply
Sa revigoram topicul, sigur comunitatea din Oradea a mai crescut intre timp Smile
Comand de la Sarkis maine-poimaine, mai doreste cineva?

Reply
Comanda cineva de la Sarkis, Yume etc saptamana ce vine?
Lelit PL41TEM + PL43MMI

Reply
O postare pe an și pe acest topic, nu-i rău. Smile
Eu am profitat de reducerea de la Claro.

Reply
Daca cumva mai faci vreuna anunta-ma. Am ramas fara cafea si am fugit la un prajitor local dar nu prea ma incanta prajirea lor (+boabe neuniforme si f mici). Mersi
Lelit PL41TEM + PL43MMI

Reply
Boabele mici nu sunt un indicator pentru o cafea de slaba calitate, am avut cafele f bune cu boabe f mici. Prăjirea neuniforma nu e tocmai ok.
Pl41tem+Honne, Kinu

Reply
@Cosminchir, am crezut ca daca intr un pachet de cafea e o diferenta asa mare intre boabe poate si calitatea e mai slaba
Scria ca are un scor de 86 dar nu mi dau seama daca e mare sau mic
Lelit PL41TEM + PL43MMI

Reply
Este cineva interesat de cafea de la Claro? Aș face o comandă mâine sau poimâine.

Reply
Cineva interesat de cafea de la Dropshot/Tastecrafters? Zilele urmatoare voi face o comanda
Lelit PL41TEM + PL43MMI

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)