Hello There, Guest! Login Register


Masa rotunda

#61
Prezent pentru următoarea. Încă de-acum Wink
Current: Rocket R91, Honne Slim Custome, V60, Cantar Hario, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress, Kinu M47
Previous: Dalla Corte Studio, Izzo Duetto 3, Lelit HX
 
Reply
#62
Si eu stau pe aproape... De data asta nu am putut. Sad
PL41TEM, Eureka Mignon Specialita, M47 Phoenix, ibric, AeroPress, Kompresso... and V60/Hario Buono
 
Reply
#63
Oh, am ratat-o si pe asta Sad, imi pare rau...sper ca la urmatoarea sa reusesc sa ajung...mai urmaresc thread-ul Smile
 
Reply
#64
Facem ceva sâmbăta asta?
Current: Rocket R91, Honne Slim Custome, V60, Cantar Hario, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress, Kinu M47
Previous: Dalla Corte Studio, Izzo Duetto 3, Lelit HX
 
Reply
#65
Da. Facem. Va rog postati daca veniti maine(sambata) la intalnire. Ca de obicei, ora 11:00, la Coftale.

Duminica asta nu pot organiza nimic. Am un eveniment in famiglie.
Prajesc cafea de specialitate din 2011, acum pe un Probatone 5 Typ 2 SSG2 (Baujahr 2014). 
 
Reply
#66
Eu prezent
Current: Rocket R91, Honne Slim Custome, V60, Cantar Hario, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress, Kinu M47
Previous: Dalla Corte Studio, Izzo Duetto 3, Lelit HX
 
Reply
#67
Si eu vin
 
Reply
#68
Pot sa vin cu inca 2 persoane?
 
Reply
#69
Daca sunt mai mult de 4 oameni la masa, discutia se fragmenteaza.
Simonac, daca nu ii poti "dezlipi" pe cei doi, o sa fac o exceptie.
Prajesc cafea de specialitate din 2011, acum pe un Probatone 5 Typ 2 SSG2 (Baujahr 2014). 
 
Reply
#70
Current: Rocket R91, Honne Slim Custome, V60, Cantar Hario, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress, Kinu M47
Previous: Dalla Corte Studio, Izzo Duetto 3, Lelit HX
 
Reply
#71
S-a incheiat masa rotunda de saptamana asta. Le multumesc frumos tuturor participantilor. Pentru mine a fost o intalnire destul de solicitanta insa placuta. Sper ca sentimentul acesta a fost impartasit de toti participantii. 

Ne revedem saptamana viitoare, sambata. Nu uitati sa faceti rezervari din timp. Smile 
Prajesc cafea de specialitate din 2011, acum pe un Probatone 5 Typ 2 SSG2 (Baujahr 2014). 
 
Reply
#72
Multumim Radu pentru organizare. Ca de obicei a fost o experiență plăcută,oameni noi, discuții și experiente noi. Ne vedem la următoarele.
Current: Rocket R91, Honne Slim Custome, V60, Cantar Hario, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress, Kinu M47
Previous: Dalla Corte Studio, Izzo Duetto 3, Lelit HX
 
Reply
#73
Multumim pentru intalnire, Radu! A fost foarte interesanta discutia, multe informatii noi si utile! Ma bucur ca am participat! Voi mai reveni!
 
Reply
#74
Daca doriti sa ne vedem maine la masa rotunda, va rog trimiteti un PM sau lasati un comentariu. 
Multumesc frumos. 
Prajesc cafea de specialitate din 2011, acum pe un Probatone 5 Typ 2 SSG2 (Baujahr 2014). 
 
Reply
#75
Sper sa pot ajunge si eu de data asta Smile ...
Lelit Bianca V3// Compak E8 // Eureka Atom 64// Kinu m47 Phoenix // Cafflano Kompresso
History: Gaggia Classic, Isomac Venus, Eureka Mignon, Mazzer MiniE with SuperJolly burrs, Expobar Brewtus IV
 
 
Reply
#76
Pentru ca nu s-a mai inscris nimeni altcineva la intalnirea de maine, va rog sa fiti de acord sa o amanam pentru sambata viitoare.
Multumesc frumos tuturor pentru intelegere.
Prajesc cafea de specialitate din 2011, acum pe un Probatone 5 Typ 2 SSG2 (Baujahr 2014). 
 
Reply
#77
Poate nu e asa o veste mare insa astazi e vineri. Ceea ce inseamna ca maine ne putem vedea la masa rotunda saptamanala. 

Daca sunt doritori, ii rog sa isi anunte participarea printr-o postare pe aceasta pagina sau prin PM. 

Multumesc frumos tuturor. 
Prajesc cafea de specialitate din 2011, acum pe un Probatone 5 Typ 2 SSG2 (Baujahr 2014). 
 
Reply
#78
Sâmbăta asta se tine întâlnirea? Am fi doi doritori.. Altcineva?
 
Reply
#79
(03-02-2015, 14:20)Plu Wrote: Sâmbăta asta se tine întâlnirea? Am fi doi doritori.. Altcineva?

Plu, ne vedem maine la ora 11:00 la Coftale. Te rog anunta-ma maine dimineata daca se schimba ceva. 

Multumesc frumos. 
Prajesc cafea de specialitate din 2011, acum pe un Probatone 5 Typ 2 SSG2 (Baujahr 2014). 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)