Hello There, Guest! Login Register


setup SAB

#1
vand espressor profesional SAB Standard Elettronica E96 impreuna cu rasnita tot Sab, care de fapt este binecunoscuta Fiorenzato F5 branduita SAB (ambele made in Italy) 
espressor - boiler 5l din cupru, butoante programabile pt espresso single/dublu, cafea simpla/dubla; constructie full inox/metal, greutate 37 kg, 2 cupe originale , simpla si dubla; poate livra apa calda si abur simultan
rasnita- Fiorenzato F5 
detin acest echipament de 1 an pt uz personal, timp in care a beneficiat de decalcarare, reglaj presiune pompa, schimbat site, garnituri, revizie cutite rasnita; impreuna cu aparatul ofer garnitura grup de schimb, arcuri pt portfiltre, pastile de curatare
se poate racorda la retea sau pe bidon, functioneaza la 380v cat si la 220 (cum e acum)
ofer montaj, reglaje postmontaj pe diferite tipuri de cafea, asistenta ulterioara si service la cerere
pret 2100 lei - usor negociabil
pret aparat nou 1250 E fara rasnita, pret setup complet aprox 2000 E
http://www.blendup.com/index.php?route= ... duct_id=76
tel: 0xxxxxxxxx

[Image: 2nghoc0.jpg]
[Image: uwmeu.jpg]
[Image: 2h82ujq.jpg]
[Image: apep94.jpg]
[Image: 29qdtnq.jpg]
 
#2
pret nou pachet 1800 lei
se poate descompleta doar daca se vinde espressorul primul
pret pe bucati : espressor 1500 lei, rasnita 700 lei
espressor HX full inox la pret de gaggia clasic
 
#3
Urgent pret final si FIX 1500 lei. Va stau la dispozitie pt nelamuriri. Pretul nu se mai negociaza.
0xxxxxxxxx
 
#4
La banii acestia este de departe cea mai buna oferta postata vreodata pe sectiunea de bursa. Sunt surprins ca inca nu s-a vandut.
Sab Antica Levetta HX, 5 l boiler (rotary pump & water plumbed), La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 
 
#5
Ms de apreciere. Se pare ca sunt mai cautate boilerele instant si rasnitele de plastic......
 
#6
Eu sunt tentat rău de tot. Dar am o mica problema (nevasta). Daca era numai după mine era de mult luat.

Sent from my HTC One using Tapatalk
Vibiemme Domobar Levetta (Piccolo) + IMS Competition E61 200IM + IMS 17g B70 Competition + PID REX C100. Rasnita Mazzer Super Jolly. OCD v2 by Kamasi. Tamper Etolia Competition 58,5 mm.
 
#7
Fa un preț fără rasnita pe privat
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
#8
(31-07-2016, 17:08)Silvio Wrote: La banii acestia este de departe cea mai buna oferta postata vreodata pe sectiunea de bursa. Sunt surprins ca inca nu s-a vandut.
Daca nu era perioada concediilor, era luat. Acum lumea are alte cheltuieli. Nu cred ca are nimeni curaju' sa-i spuna consoartei: stii mama, hai sa mai economisim ceva din banii de concediu ca vreau sa iau un espressor. [Image: biggrin.gif]
Acasa: Lelit PL41TEM/Mazzer SJ//--//Expobar Brewtus IV/Niche Zero
Deplasare: Kinu M47/Flair Signature PRO
 
#9
(28-07-2016, 14:07)fisherman Wrote: Urgent pret final si FIX 1500 lei. Va stau la dispozitie pt nelamuriri. Pretul nu se mai negociaza.
0xxxxxxxxx
Dacă mai e valabil ma interesează.
Cum procedam?
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
#10
(02-08-2016, 03:07)amarok Wrote:
(28-07-2016, 14:07)fisherman Wrote: mai e valabil. suna-ma sa stabilim detaliile transportului, sau lasa-mi un nr de tel, sau direct adresa de livrare pe pm.



Urgent pret final si FIX 1500 lei. Va stau la dispozitie pt nelamuriri. Pretul nu se mai negociaza.
0xxxxxxxxx
Dacă mai e valabil ma interesează.
Cum procedam? 
 
#11
Lasă-l la vanzare în continuare. Banii pentru el s-au transformat într-un congelator...
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
#12
Il cumpar eu 100% daca poti sa astepti pana ma intorc in Bucuresti. Banii ii am, sunt plecat intr-o delegatie in tara, momentan sunt in Medias, si ma intorc fie vineri si atunci vin sambata dupa ele sau ma intorc de abia pe marti-miercuri, depinde cum termin ce am de facut aici si cand ma lasa in liber seful meu.
 
#13
Setup-ul va ajunge la teabe in seara asta . Am vb dimineata cu el. Devine rezervat pana la finalizarea tranzactiei. Revin cu detalii. Ms
Ibric 
La Spaziale S1 Vivaldi - EX
Sab E96 + Fiorenzato F5 - EX
Nuova Simonelli Oscar + Fiorenzato T80 - EX
 
#14
pachetul a ajuns la Teabe; sa-l folosesti cu placere si rezultate f bune!
se poate inchide, multumesc tuturor de interes
 
#15
Pret final cf regulament?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#16
1500 lei. Mulțumesc, Adrian! Chiar e alta mâncare de pește.
Rocket R58/LMLu/Olympus/Mahlgut MOLA-e
 
#17
s-a vandut la 1500 lei.
ma bucur ca e ce trebuie si ca esti multumit de el, noroc!  [Image: cool.gif]
 
  


Forum Jump:


Browsing: 2 Guest(s)