Hello There, Guest! Login Register


mini kit Saeco Poemia

#1
Wink 
Ofer spre vanzare espressorul meu Saeco Poemia 8325. A fost achizitionat in noiembrie 2014 de la Flanco si l-am folosit pentru un espresso pe zi pana in mai anul curent. Este modelul cu boiler de aluminiu si cu rezistenta exterioara.
L-am decalcifiat de 3 ori de cand am inceput sa il folosesc cu solutie din apa si sare de lamaie. Prezinta urme normale de uzura.
Alaturi de el mai vin si un portafiltru din alama fara fund de 53mm de la Seattle Coffee Gear, un tamper de 53mm Motta Easy si o rasnita Hario Skerton ce a rasnit aproximativ 3 kg din cafeaua Papajaques.

Pret 650 lei usor negociabil.
Detalii pe PM.
Multumesc


[Image: 40l6mzF.jpg]

[Image: svt6mbI.jpg]
 
#2
Ma intereseaza doar portafiltru din alama fara fund de 53mm(inclusiv sita) si rasnita Skerton. Daca poti face un pret pentru ele, astept un pm. Multumesc. Bf
ꟼₚᵣₒ ₈₀₀/ VOSTOK 1Gr/ Hoᴎᴎɘ Ꙅlim //VAᴙio Homɘ //ꙄɘTTɘ WI //ₘₐₙ ₐₜ wₒᵣₖ
 
#3
Salut! Mai e valabil anuntul? Tot portafiltrul ma intereseaza si pe mine.
Gaggia Classic + PID Espressuino + steam rancillio V3 + preaheating coil + sita dus IMS + manometru + OPV Bezzerra / Ascaso I-mini i1 / tamper ESPRO 58,4 mm
 
#4
Anunt valabil in continuare.
 
#5
Salut,

Portafiltrul mai este disponibil?

Multumesc!
Lelit Anita PL042TEMD, tamper Motta 57mm, nivelator Motta 57mm, sita Ascaso 14-20g, portafiltru bottomless PLA570s.
 
#6
Din tot pachetul oferit, numai portafiltrul costa cam 300 ron.
Sab Antica Levetta HX, 5 l boiler (rotary pump & water plumbed), La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 
 
#7
Salut,
Da, portafiltrul este disponibil.
 
#8
Un pret te rog? Multumesc! Eventual si pentru tamper.
Lelit Anita PL042TEMD, tamper Motta 57mm, nivelator Motta 57mm, sita Ascaso 14-20g, portafiltru bottomless PLA570s.
 
#9
350 ron ambele
 
#10
Mersi pentru raspuns, insa imi depaseste bugetul alocat. Free up!
Lelit Anita PL042TEMD, tamper Motta 57mm, nivelator Motta 57mm, sita Ascaso 14-20g, portafiltru bottomless PLA570s.
 
#11
orice pret este supus negocierii, dar in limitele bunului simt, desigur 03
 
#12
Salut. Vreu sa cumpăr portafiltrul cu sita si tamper-ul daca esti dispus sa le dai separat. Daca da , sa zici si un pret. Sunt din TM.
Brasilia Mini Classic HX, Kinu M47,Motta Europa
 
#13
Salut. Si pe mine ma intereseaza portafiltrul + tamper. Tot din Timisoara sunt si eu. Astept un pret final. Mersi.
 
#14
Salut,

Dai separat doar espressorul (fără tamper și portafiltru fără fund)?
Care ar fi prețul?
 
#15
Ai PM. Multumesc.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)