Hello There, Guest! Login Register

coltul automobilistului

parca nu am gasit un thread potrivit, asa ca opening up:

am fost si eu odata pe Transfagarasan acu cativa ani, doar ca nu era in scop stabilirea unui record.. ehh...
amator home-barista, level 80. echipament La Marzocco (Slayer mod), Mazzer, Sette, filtrare pro Brita Purity

Reply
Este un WRX STI la Subaru Cluj. Tare aș face un drive test cu el .
Nu știu ce păreri aveți voi dar cei de la Subaru fac mașini deosebite.
Quamar Q13 E, Bezzera Strega
Bodum Bistro French Press, Hario (concediu si la munca)

Reply
(02-11-2018, 12:57)Vladislav Wrote: Este un WRX STI la Subaru Cluj. Tare aș face un drive test cu el .
Nu știu ce păreri aveți voi dar cei de la Subaru fac mașini deosebite.

De-acord, cred ca la anul intru si eu in familie daca-mi ies planurile  Big Grin
Brewtus | Honne | AeroPress | Aergrind

Reply
intotdeauna mi-au placut masinile Subaru - ma rog WRX sau BRZ - dar asa si nu am facut pasul spre ele.

cred ca deja si putine sanse.
amator home-barista, level 80. echipament La Marzocco (Slayer mod), Mazzer, Sette, filtrare pro Brita Purity

Reply
[Image: JUOTkbJ.jpg]

[Image: 6phIaGK.jpg]

Acceptati si ceva romanesc aici ?  Smile

Noua mea achizitie, ARO 324 cu motor Brasov, 3200 cmc.
Vibiemme Domobar + PID Rex-C100, San Marco SM92, Tamper 58mm, sita dus IMS Competizione, latiera JoeFrex 590ml + 350ml

Reply
Subaro? Big Grin
Sa-l stapanesti sanatos!

Reply
fain!

un fel de LR Defender, doar ca de Romania.

Reply
[Image: Romuald-Clariond-Ferraris-in-Monaco-17-2000x1305.jpg]
Fiorenzato F64 EVO | Quamar T48 AUT | Rancilio Rocky Doserless | Rancilio Silvia V3 PRO
Bravo tools | Reg Barber Tall C-Flat | VST, IMS baskets & screen shower | BODUM®Chambord 12 cup & Kenya 3 cup

Reply
Fain la tine acasă...  ne chemi și pe noi?
<La Pavoni Europiccola Lusso > < Elektra MCAL > < 1957 Eureka Rapallo vintage lever> < Kinu M47> <Macap MC7> < Aeropress > <V60> < Brewista smart scale >

Reply
(02-11-2018, 20:17)CalinM Wrote: Noua mea achizitie, ARO 324 cu motor Brasov, 3200 cmc.

... Sa stapanesti sanatos si drumuri frumoase ... intr-o tzara cu doar 35% drumuri europene , 4% autostrazi , 35 % drumuri usor modernizate ( deci cu gropi / cratere ... si alte pericole  ) iar , restul ... de pamant ... Big Grin Cool .

Eu pentru viitorul in RO , am pus ochii pe un Unimog U5000 Wagon ... Cool ...
Pavoni | Strega | Bosco | Honne | Olympus | ECM | MK III | M47, M68 | Gene ...

Reply
cam.. micut..))

Reply
[Image: U0XDTis.jpg]
 ꟼPro 800//vario home & Sette Wi //man at work

Reply
(02-11-2018, 19:01)maki Wrote: intotdeauna mi-au placut masinile Subaru - ma rog WRX sau BRZ - dar asa si nu am facut pasul spre ele.

cred ca deja si putine sanse.

BRZ este o colaborare cu Toyota, cu tracțiune spate.

(02-11-2018, 20:17)CalinM Wrote: [Image: JUOTkbJ.jpg]

[Image: 6phIaGK.jpg]

Acceptati si ceva romanesc aici ?  Smile

Noua mea achizitie, ARO 324 cu motor Brasov, 3200 cmc.

Felicitări , sunt excelente , păcat că s-a dorit falimentul fabricii
Quamar Q13 E, Bezzera Strega
Bodum Bistro French Press, Hario (concediu si la munca)

Reply
(03-11-2018, 08:10)Vladislav Wrote: BRZ este o colaborare cu Toyota, cu tracțiune spate.

da, stiu. am fost la prezentarea oficiala GT86 din Moldova.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)