Hello There, Guest! Login Register

coffeedesk.com

Salut, va recomand sa incercati o comanda de pe https://www.coffeedesk.com/coffee/7/0/

Exista o gama foarte variata de cafea prajite de la light la italian. Data prajiri este trecuta pe ambalaj iar la comenzile peste 100 euro transportul este gratuit. Comanda ajunge in 4-5 zile in Ro, si aveti acces la cafea de top de la Bonanza, Tim Wendelboe, Solberg and Hansen, Coffe Republic, Coffe Colective, dar si altii.

Eu am comandat de mai multe ori de la ei, si de fiecare data au fost prompti, boabele foarte bine ambalate, am fost foarte multumit, calitatea este cu mult peste.

Daca se considera ca postul nu isi are locul pe acest topic rog sa fie sters/mutat de catre un moderator. Multumesc.

Reply
am facut eu topic nou si am sters comentariile ce decurgeau din faptul ca fusese postat intr-un loc nepotrivit (sorry). l-am lasat pe achizitii de grup cu toate nu mi se pare ca-si propune o asemenea achizitie. singurul loc potrivit care l-am gasit ar fi fost aici. il las pe Liviu sa decida.
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, prajitor DIY fluid bed cu TC4, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.

Reply
Recomand si eu, pe langa cafea am mai luat ceaiuri si ceva accesorii (periodic au reduceri de pret de 20-30%).
Brewtus | Honne | AeroPress | Aergrind

Reply
Il mutam la oferte diverse ..
Lelit Bianca, Honne Slim ~ In vacanta: Kinu + Kompresso
Past: Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30 

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)