Hello There, Guest! Login Register


cani espresso

#1
Salut,

Azi am achizitionat din Cluj cani din portelan gros de 5 mm, albe, simple, rotunde la fund. Le-am achizitionat de la o cunostinta care are un mic business cu vesela, pretul de 24 RON / set de 6 buc (4 RON ceasca + farfurie).
Atasez mai jos poze. In cazul in care va intereseaza, va rog sa-i trimiteti un mail la ecopor@gmail.com, mai are un stoc de aprox 200 buc (33 seturi). Se pot trimite eventual prin curier, poate mai negociati la pret. Informati-l ca aveti adresa lui de pe acest forum.

Spor


Attached Files Thumbnail(s)
               
La Marzocco Linea PB, Mazzer Vulcano, Rocket Boxer, Mahlkonig Vario, Wilfa Svart
 
#2
As avea o intrebare ... cati ml au canile?
Quick Mill Silvano Evo || Eureka Atom 65
 
#3
Mi-ai luat si mie un set asa cum am vorbit?
Gaggia Clasic, Gaggia MM
 
#4
@rogue: hmm, nu le-am masurat sa-ti zic exact daca sunt de 60 sau de 80 ml. Oricum, sunt cele mici pentru 1 espresso, exact asa cum le vezi in cafenele. Le-am testat ieri, pastreaza destul de bine caldura cafelei, peretii sunt destul de grosi (5 mm). Eu le si incalzesc inainte de a extrage espresso in ele.

@cristibac, da, ti-am luat si tie un set, nu te mai agita atat Smile)
La Marzocco Linea PB, Mazzer Vulcano, Rocket Boxer, Mahlkonig Vario, Wilfa Svart
 
#5
bine, bine...nu ma agit...
Gaggia Clasic, Gaggia MM
 
#6
revin, au 80 ml. In curand ni e va alatura pe forum si vanzatorul Smile
La Marzocco Linea PB, Mazzer Vulcano, Rocket Boxer, Mahlkonig Vario, Wilfa Svart
 
#7
Confirm. Cestile arata foarte bine, iar vanzatorul este foarte serios.
Luati cu incredere.
 
#8
salut,
as vrea si eu 3 seturi de cani, daca mai sunt.
 
#9
(07-06-2013, 08:40)mihaimogos Wrote: salut,
as vrea si eu 3 seturi de cani, daca mai sunt.

Trimite-i un email la ecopor@gmail.com.
 
#10
Multumesc @petrisor, chiar cautam sa achizitionez asa ceva.
Tocmai ce i-am scris prietenului tau si am intrat chiar si pe pagina sa de web; are lucruri interesante.
Multumesc! Smile
Rancilio Epoca E1, La Scala Butterfly, Fama CS and no name yet grinder.
 
#11
Da, are lucruri foarte faine pe partea de portelan. O sa-ti placa si canile Smile
La Marzocco Linea PB, Mazzer Vulcano, Rocket Boxer, Mahlkonig Vario, Wilfa Svart
 
#12
Am primit toata oferta si am sa mai cumpar cate ceva cand se mai strang niste "pistari" Wink
Rancilio Epoca E1, La Scala Butterfly, Fama CS and no name yet grinder.
 
#13
de capucino cum arata?
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.
 
#14
Are cesti pt capuccino de 150 ml, arata f bine, dar sunt ceva mai scumpe, nu mai tin minte exact, dar ajungeau undeva la 2.5 - 3€ bucata (cu farfurie). Trimite-i un mail, gasesti adresa in topicul asta.
La Marzocco Linea PB, Mazzer Vulcano, Rocket Boxer, Mahlkonig Vario, Wilfa Svart
 
#15
@petrisor - este si "impricinatul" membru pe forum ?
Poate il convingi sa puna oferta aici, s-o vada toata lumea.
Expobar Brewtus IV, HONNE, Kinu M-47, pitcher + tamper Motta + tamper dinamometric Concept-Art, site VST + IMS
In trecut: Gaggia Pure, Lelit PL41 TEM, Lelit PL 043MM
 
#16
(14-06-2013, 23:46)chitsro Wrote: de capucino cum arata?

Uite un fisier in care gasesti cateva variante, dar ar fi bine sa iei legatura cu ei pentru mai multe detalii:

http://tinyurl.com/loshttc
Rancilio Epoca E1, La Scala Butterfly, Fama CS and no name yet grinder.
 
#17
@sorin2505, am sa vorbesc cu el sa posteze ofertele care le are. Din cate tin minte, si-a facut cont, dar nu sunt sigur. Numai bine!
La Marzocco Linea PB, Mazzer Vulcano, Rocket Boxer, Mahlkonig Vario, Wilfa Svart
 
#18
Buna ziua tuturor.
Ma numesc Garba Andrei, reprezint firma ECOPOR si le multumesc celor care au cumparat cesti espresso la recomandarea lui Petrisor.
Cat despre oferta completa, va invit sa vizualizati site-ul www.ecopor.ro
Momentan lucrez la o sectiune noua a site-ului unde va fi magazin online.
Daca doriti ceva anume, va stau la dispozitie.

PS. stocul ramas de cesti este 3 seturi
 
#19
in Bucuresti nu aveti colaboratori?
Lelit PL91T & MahlkonigVario Grinder.
 
#20
(14-01-2014, 21:48)chitsro Wrote: in Bucuresti nu aveti colaboratori?

Trimite-i un mail, e cea mai sigura varianta. Ai adresa in topicul asta undeva.
La Marzocco Linea PB, Mazzer Vulcano, Rocket Boxer, Mahlkonig Vario, Wilfa Svart
 
#21
(14-01-2014, 21:48)chitsro Wrote: in Bucuresti nu aveti colaboratori?

Au fost cateva persoane din Bucuresti care au comandat cesti.
Dar pentru uz personal.
Daca va intereseaza ceva anume ma puteti contacta pe email (ecopor@gmail.com) sau tel (0xxxxxxxxx)

O seara placuta


Attached Files Thumbnail(s)
       
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)