Hello There, Guest! Login Register

Vand tamper titan Torr 58.55mm

Tamperul meu "de suflet", am asteptat 2 ani de la prima discutie cu producatorul pana acesta a reusit sa il fabrice. Fata de varianta standard, i-am cumparat extra 2 distantiere 'de aur', macar sa fie bling-ul maxim. Se potriveste perfect pe VST-uri si IMS-uri, forma trapezoidala ajuntand la neacumularea aerului intre baza si pereti, pentru a nu se crea efectul de suctiune.
Din pacate are o foarte mica indoitura de la un contact ce l-a avut cu o podea din granit la un eveniment fericit pt unii, nefericit pt mine. Din utilizarea ulterioara, nu am vazut diferente intre extractiile de dinainte de incident cu cele de dupa si nu mi-am batut capul sa mai polishez baza. Pagina oficiala: https://www.torrtoys.com/shop/torr-toys-...r-ti-g5-se
Pret = 450 lei.

Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  many more

Reply
Dinu se anunta ca viitor proprietar pentru tamper, revin cu detalii.
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  many more

Reply
Da, sunt fericitul nou proprietar. Multumesc pentru tamper si conversatieSmile
Rocket Classic, Profitec T64, Mahlkonig Vario, Kinu M47, aeropress, sita VST 18g ridgeless

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)