Hello There, Guest! Login Register

Vand rasnite manuale Kinu M47 si Feldgrind 1

Vand Kinu M47, achizitionata prin intermediul forumului, in aug 2017, avand la bord probabil cateva kilograme de cafea rasnita, rasnita fiind folosita cateva saptamani pe an la o locatie de vacanta pt 1-2 duble/zi
De asemenea, ofer spre vanzare si rasnita Feldgrind 1, achizitionata direct de la Knock UK, la sfarsitul lui 2017, sperand sa o folosesc ca solutie de vacanta impreuna cu un Wacaco Minipresso. Nefiind prea multumit de rezultat, am pastrat rasnita ca back-up, la un alt Kinu47 pe care il folosesc acasa.
Feldgrind-ul este absolut nou, exceptand cele cateva teste facute.
Pretul pentru fiecare din aceste rasnite este de 800 lei

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Reply
Salut. Vreau eu Kinu la prețul cerut.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(04-02-2019, 14:50)Alfex Wrote: Salut. Vreau eu Kinu la prețul cerut.

Scuze pentru repostare, nu am găsit butonul de edit :-)
Ne putem întâlni astăzi undeva? Mulțumesc

Reply
Salut. Ne putem intalni azi, dupa orele 18. Ti-am trimis un mesaj cu nr meu de telefon

Reply
(04-02-2019, 14:30)Ior Wrote: Vand Kinu M47, achizitionata prin intermediul forumului, in aug 2017, avand la bord probabil cateva kilograme de cafea rasnita, rasnita fiind folosita cateva saptamani pe an la o locatie de vacanta pt 1-2 duble/zi
De asemenea, ofer spre vanzare si rasnita Feldgrind 1, achizitionata direct de la Knock UK, la sfarsitul lui 2017, sperand sa o folosesc ca solutie de vacanta impreuna cu un Wacaco Minipresso. Nefiind prea multumit de rezultat, am pastrat rasnita ca back-up, la un alt Kinu47 pe care il folosesc acasa.
Feldgrind-ul este absolut nou, exceptand cele cateva teste facute.
Pretul pentru fiecare din aceste rasnite este de 800 lei

salut ,

daca nu se concretizeaza vanzarea ,vreau eu Kinu .

Multumesc !

Reply
(04-02-2019, 15:07)Ior Wrote: Salut. Ne putem intalni azi, dupa orele 18. Ti-am trimis un mesaj cu nr meu de telefon

salut, mai e valabil anuntul?

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)