Hello There, Guest! Login Register

Vand palnie alimentare Honne

Este palnia de la barshaker, crapata la transport si lipita de mine cu superglue.

Isi face treaba si vine destul de fixa pe rasnita.
motivul vanzarii - trecut pe palnia originala Kamasi.

Pret 30 lei

[Image: 1jVWrj2.jpg][Image: D6tG7e1.jpg]

(06-10-2019, 11:31)slavic1983 Wrote: Este palnia de la barshaker, crapata la transport si lipita de mine cu superglue.

Isi face treaba si vine destul de fixa pe rasnita.
motivul vanzarii - trecut pe palnia originala Kamasi.

Pret 30 lei

[Image: 1jVWrj2.jpg][Image: D6tG7e1.jpg]
Daca aratau asa ale mele, m-i le dadea-ti de cap
Isomac Tea II, Sette 30, Kinu Phoenix, OCD Lelit

Drepturi de autor @kamasi ?

Ideea a fost a mea. Cu desen atehnic cu tot Smile Mai departe forma a fost transpusa 3d de kamasi cu diverse corecții din partea userilor. Si chiar este mult mai dens materialul din care e făcută palnia lui kamasi, e  si mai rezistentă, dar si pretul era pe măsură, 175 am dat eu, daca nu ma insel, deci si noi,  userii, am avut pretentii, e normal. Palnia ce vine cu Honne e mai basic, nu atat de densa dar e free si a fost un efort personal al lui MyR de a o include in pachetul rasnitei. La fel e si la site, ai basic ok in pachet la orice espressor, daca vrei ims/vst isi ia fiecare separat...
#Lelit Bianca #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim ~ Vacanta: #Kinu + #Kompresso
Past: #Expobar Brewtus IV #Mahlkonig Vario K30 

(06-10-2019, 23:58)Lyvyoo Wrote: Ideea a fost a mea. Cu desen atehnic cu tot Smile Mai departe forma a fost transpusa 3d de kamasi cu diverse corecții din partea userilor. Si chiar este mult mai dens materialul din care e făcută palnia lui kamasi, e  si mai rezistentă, dar si pretul era pe măsură, 175 am dat eu, daca nu ma insel, deci si noi,  userii, am avut pretentii, e normal. Palnia ce vine cu Honne e mai basic, nu atat de densa dar e free si a fost un efort personal al lui MyR de a o include in pachetul rasnitei. La fel e si la site, ai basic ok in pachet la orice espressor, daca vrei ims/vst isi ia fiecare separat...
Nu sunt pretentii, dar la cit costa risnita, se putea face mai ingrijit, am vazut sectiunea rupata la una, 2 layere sus/jos 2 layere in grosime si infil de 20, fara nici o prelucrare, iar pretul la mine este 100 de cind am printerul meu. Se rup in zona pilniei din cauza inaltimii mari, si a sectiunii mici, fara intarire.

(06-10-2019, 19:51)razclud Wrote: Drepturi de autor @kamasi ?
nu am scos drepturi de autor, dar la cit am lucrat la design si la variantele finale ma asteptam la un produs mai bun, ca au avut varianta 3D in mana si risnita alaturi. Eu doar am visat masina, nu am atins-o inca, piesele au fost pe dimensiunile date de colegi. Na, zic si eu nu e pacat?
Isomac Tea II, Sette 30, Kinu Phoenix, OCD Lelit

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)