Hello There, Guest! Login Register


Vand expressor Krups XP52

#1
Modelul vandut este cel cu potentiomentru nu cel cu butoane.
Este in stare buna de functionare si estetica. Detin manualul de utilizare. Nu mai are tija pentru frotare lapte(era din plastic si s-a rupt un piciorus). In schimb are partea superioara de teava(din inox cred) pe care se atasa teava de plastic.
Pret 100 lei.
Disponibil in Craiova si in tara prin curierat sau alte variante...
Tel 0xxxxxxxxx


Attached Files Thumbnail(s)
       
Kinu M47 ,Hario V 60 ,Kafflano Kompresso ,Bonavita kettle ,ocazional cafea la ibric...
 
#2
Te rugam sa pui o fotografie actuala, reala, conform regulamentului
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#3
(19-10-2015, 23:09)Lyvyoo Wrote: Te rugam sa pui o fotografie actuala, reala, conform regulamentului

Am actualizat cu poze. Multumesc .
Kinu M47 ,Hario V 60 ,Kafflano Kompresso ,Bonavita kettle ,ocazional cafea la ibric...
 
#4
Update de pret 90 lei...
Este un model care arata bine si am inteles ca este mai calitativ construit la interior fata de modelele actuale facute de Krups. Ca si pret de achizitie nou a fost 700 lei. In legatura cu tija de plastic , aceasta se poate comanda la un service contra cost daca este musai.
Kinu M47 ,Hario V 60 ,Kafflano Kompresso ,Bonavita kettle ,ocazional cafea la ibric...
 
#5
O mica modificare de pret : 75 lei
Kinu M47 ,Hario V 60 ,Kafflano Kompresso ,Bonavita kettle ,ocazional cafea la ibric...
 
#6
Salut! Portafiltrul este pe 53mm? Se potriveste la un Saeco Poemia? Daca da, ma intereseaza ceea ce vinzi.
Gaggia Classic + PID Espressuino + steam rancillio V3 + preaheating coil + sita dus IMS + manometru + OPV Bezzerra / Ascaso I-mini i1 / tamper ESPRO 58,4 mm
 
#7
Este modelul de aici:
http://www.ebay.com/itm/Krups-MS-622248-...1529932025
Kinu M47 ,Hario V 60 ,Kafflano Kompresso ,Bonavita kettle ,ocazional cafea la ibric...
 
#8
Produs vandut. Multumesc.
Kinu M47 ,Hario V 60 ,Kafflano Kompresso ,Bonavita kettle ,ocazional cafea la ibric...
 
#9
Pret final?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 2 Guest(s)