Hello There, Guest! Login Register


Vand espressor si rasnita

#1
Vand espressor Ascaso Stell Uno Prof Termopid- 1800 lei si rasnita Mahlkonig Vario- 1300 lei
Informatii: tel. 0xxxxxxxxx
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#2
Ce vechime are rasnita? Cutitele sunt schimbate?
Bezzera Magica, Quamar Q13E/75mm.
 
#3
Din poza cred ca rasnita e fabricata (comercializata) dupa dec 2014. Nu cred ca trebuie schimbate cutitele la vechimea asta.
Profitec Pro 700, Profitec T64, Fellow ODE Brew Grinder, Mahlkonig Vario, Kinu M47
 
#4
Rasnita am cumparat-o in decembrie anul trecut si-am folosit-o pt 3-4 cafele pe zi.
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#5
ok, credeam ca este mai noua. Ai pm.
Bezzera Magica, Quamar Q13E/75mm.
 
#6
(27-10-2015, 22:52)Sorin MMS Wrote: Vand espressor Ascaso Stell Uno Prof Termopid- 1800 lei si rasnita Mahlkonig Vario- 1300 lei
Informatii: tel. 0xxxxxxxxx

https://youtu.be/RjXl1BMldpA
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#7
REDUCERE!!
Ascaso Stell Uno Prof Termopid- 1700 lei si rasnita Mahlkonig Vario- 1200 lei
Pt. cei interesati am postat un filmulet aici:
Informatii: tel. 0xxxxxxxxx
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#8
Salut. Ai PM.
Pavoni Europiccola (+coffee-sensor mods) / Niche Zero / Timemore Sculptor 078s / Kinu M47

 
 
#9
salut! mai este valabil anuntul?
Ascaso Steel Uno Prof PID v3 - 9 bari • Mahlkonig Vario v3 • Kinu - Die Muhle M47 • sita IMS competition B70 2TC H24 E • tamper dinamometric Motta 58mm • latiera inox 350ml.
 
#10
se poate inchide,multumesc!
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#11
Pret final?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#12
salut, rasnita am vandut-o cu 1150 lei iar espressorul cu 1500,doresc noului posesor(e) extractii reusite! 57
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)