Hello There, Guest! Login Register


Vand espressor Rancilio Silvia v3

#1
Aparatul l-am achizitionat anul trecut in martie, de aici. Arata si functioneaza impecabil, am folosit doar apa bucovina pentru cele doua cafele zilnice, si pana acum l-am decalcifiat de trei ori.
Ca bonus, ofer si urmatoarele accesorii:
- un portfiltru naked, achizitionat tot de la ei
-o sita plina pt backflash
- un tamper cumparat de aici
- un picurator dublu profesional
- o latiera
- o rasnita manuala hario skerton
Pretul este de 1800 lei.
Motivul pentru care doresc sa il vand, este un up-grade catre un hx cu grup E61
Sab Antica Levetta HX, 5 l boiler (rotary pump & water plumbed), La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 
 
Reply
#2
si inca un accesoriu pe care l-am omis, o sita rancilio tripla pt naked
Sab Antica Levetta HX, 5 l boiler (rotary pump & water plumbed), La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 
 
Reply
#3
Si inca o poza cu accesoriile incluse in pret
Sab Antica Levetta HX, 5 l boiler (rotary pump & water plumbed), La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 
 
Reply
#4
Pentru ca am vandut separat pf naked si sita tripla, scad pretul la 1680 lei
Sab Antica Levetta HX, 5 l boiler (rotary pump & water plumbed), La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 
 
Reply
#5
Apropo de discutia de pe topicul Rancilio, sunt curios la cat este vandabil pe SH, intr-o comunitate de pasionati... Cred ca esti in zona. Spor la vanzare!
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#6
Pentru ca am vandut si rasnita manuala, iar picuratorul dublu va pleca la pachet cu sita lm 7g catre utilizatorul vesuvius, retrag aparatul de la vanzare deoarece nu am primit vreo oferta, iar pretul nu sunt dispus sa il mai cobor.
Sab Antica Levetta HX, 5 l boiler (rotary pump & water plumbed), La San Marco Super Jolly burrs, IMS screen shower and filter 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)