Hello There, Guest! Login Register

Vand espressor Lelit PL41LEM + accesorii, tamper si nivelator Motta

Vand espressor Lelit PL41LEM, achizitionat in februarie 2019 de la importatorul oficial Silmar. L-am folosit doar cu apa imbuteliata Bucovina la 2-3 shot-uri pe zi. Aparatul a fost curatat periodic si nu am avut probleme cu el. Motivul vanzarii este faptul ca am facut upgrade.

Pachetul cu espressorul include:
- portafiltru dublu Lelit 57mm
- tamper negru 57mm Motta (achizitionat separat de mine)
- sita IMS 12/18g 57mm (upgrade de la sita originala Lelit, nivelatorul pe 57.5mm se potriveste)
- sitele originale
- sita blind
- perie curatare grup
- tamper de plastic
- lingurita de cafea

Pret pachet espressor: 1200 RON, usor negociabil.

Separat, mai vand:
- nivelator negru 57.5mm Motta, 100 RON

Prefer predare personala in Bucuresti.

Attached Files Thumbnail(s)

Lelit Bianca | Eureka Mignon Specialita 16CR | IMS E61 Nanotech 18/20g | Kinu M47 Phoenix
Past: Lelit PL41LEM

Sunt interesat de nivelatorul Motta de 57, il dai separat?
Lelit PL81T, ​Kinu M47 Phoenix
​​​​​​Deplasare: Cafflano Kompresso, Bialetti Brikka (made in Omegna:)
Ex: Saeco Poemia, Hario Skerton 

Salut,

Da, il dau separat. Nu poti primi PM-uri, asa ca scriu aici: nivelatorul este 57.5mm si se potriveste cu sitele originale Lelit sau IMS. Tu imi poti trimite un PM cu niste date de contact? Mersi!
Lelit Bianca | Eureka Mignon Specialita 16CR | IMS E61 Nanotech 18/20g | Kinu M47 Phoenix

(14-11-2020, 16:03)pauls Wrote: Salut,

Da, il dau separat. Nu poti primi PM-uri, asa ca scriu aici: nivelatorul este 57.5mm si se potriveste cu sitele originale Lelit sau IMS. Tu imi poti trimite un PM cu niste date de contact? Mersi!

Am sters din mesaje si poți sa imi trimiti.

Vazusem ca il dai separat pe cel de 57,5 dar eu il vreau pe cel de 57mm fix pe care vad la pachet, pentru ca vreau sa il fplosesc cu sita ascaso si stiu sigur ca nu intra

Am un singur nivelator, de 57.5mm, in pachet e inclus doar tamper-ul de 57mm. Intr-adevar, nivelatorul de 57.5mm nu intra in sita Ascaso.

(14-11-2020, 16:42)pauls Wrote: Am un singur nivelator, de 57.5mm, in pachet e inclus doar tamper-ul de 57mm. Intr-adevar, nivelatorul de 57.5mm nu intra in sita Ascaso.

A, ok, înseamnă ca am citit eu greșit

Up!

Sunt interesat de nivelator daca mai este disponibil.
Lelit Anna PL41TEM | PL043MMI

Salut,

Momentan, espressorul si toate accesoriile (inclusiv nivelatorul) sunt rezervate. Te anunt daca ramane la vanzare.

Vandut in afara forumului cu suma de 1200 RON cu tot cu nivelator, se poate inchide.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)