Hello There, Guest! Login Register


Vand espressor Lelit PL41 TEM

#1
Buna seara!
Cum spune si titlul,vand espressorul cu pricina achizitionat de nou prin intermediul tabloului de reduceri al forumului in noiembrie 2014,deci proaspat iesit din garantie.A extras de-lungul celor 2 ani o medie de 2 cappuccino zilnic,am folosit numai apa Bucovina de la inceput.Il vand,pentru ca am facut upgrade (zic eu [Image: smile.gif] ) la HX.Ca toate Lelit-urile,curge apa prin teava de abur,neafectand calitatea extragerii sau a frotarii.Se vinde inclusiv cu tamperul de origine si toate accesoriile aferente cumpararii.Alte probleme,in afara micilor semne de uzura fireasca nu are.In plus,am schimbat sita de dus cu IMS cumparata de la userul dobro(o am si pe cea originala),sita dubla de la portafiltru am schimbat-o cu cea de la Ascaso (o am si pe cea originala).De asemenea includ in pachet si o garnitura de grup noua din silicon,impreuna cu alta mica rosie,tot de la grup,tot noua.Nu vand pe bucati,fiindca vreau ca viitorul propritar sa se bucure pe deplin de el.Pretul este de 1450 ron,negociabil in limita bunului simt,iar transportul il priveste pe cumparator.Am pastrat si cutia originala,asa incat pot face livrarea si prin curier.Contact prin P.M. ,multumesc!

P.S. O sa atasez si fotografii de indata ce ma prind cum se micsoreaza de pe tableta...


Attached Files Thumbnail(s)
           
 
#2
Salutare, esti din Bucuresti?
 
#3
Salut,sunt din Pitesti.
 
#4
Update pret-1400 Ron.
 
#5
Salutare si scuze ca nu am.mai rapsuns.
M.am.decis sa cumpar Gaggia nou din mai multe motive
Garantie
Nou
Etc etc
Acum caut rasnita
Sunt intre kinu si gaggia

Tu ce rasnita folosesti?
 
#6
Salut,sa-l stapanesti sanatos.Eu am folosit ca rasnita Lelit 043MMI,cu rezultate mai mult decat ok.Acum am un Quamar q50e.Intre cele doua enumerate de tine,as merge pe kinu fara ezitare in cazul in care nu te deranjeaza sa dai la manivela.
Pentru alte intrebari,va rog sa folositi mesageria privata.Multumesc
 
#7
Trebuie s o gasesc, prima data..mesageria
 
#8
Pret nou-1350 RON
 
#9
Salutare, azi mi am cumparat un gagia classic.
Multumesc si spor la vanzare!
 
#10
Rezervat userului radutug!
 
#11
Anul nou a venit cu cash...bv!
Capu sus!
 
#12
Astazi a plecat spre user-ul radutug espressorul impreuna cu toate accesoriile de mai sus.Pret final 1300 ron.Sa-l foloseasca cu placere! Smile Din punctul meu de vedere,acest thread se poate inchide.Multumesc
 
#13
Am primit espressorul, se prezinta foarte bine, exact ca in descriere. Am apucat sa il si probez, functioneaza corespunzator.
Se poate inchide
Vibiemme Domobar Picollo, Baratza Sette 270
 
#14
Bravo Radu,sa-l stapanesti sanatos,extractii reusite!
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)