Hello There, Guest! Login Register

Vand espressor Lelit 41TEM

De vanzare Lelit 41TEM.
Vine cu :
1.portafiltru normal 1buc
2.portafiltru naked 1buc
3.site duble 2 bucati din care una Ascaso, sita single o bucata, sita cialde o bucata, sita oarba o bucata.
4.nivelator si inel Kamasi
5.tamper Lelit 1buc
6. Sita dus IMS. Cea originala nu o am.

Folosit doar cu apa Bucovina, backflush de 2 ori pe saptamana si spalare o data la o saptamana sau doua.

Pret 1650 fara transport.

Niste poze ar ajuta. Cand e cumparat , data fabricatie , garantie etc .
Lelit Grace PL81T VIP Line , Lelit William PL72 , Gaggia Classic , Lelit Fred PL043MMI , tamper Lelit PL200 , nivelator Lelit PL121, outdoor : Aerobie AeroPress , Coffee Gator , Porlex Mini

Scuze. Nu am reusit sa pun pozele de pe telefon. Le voi pune diseara de pe calculator. 

Aparatul este inca in garantie pana pe la sfarsitul lui 2019. O sa pun data exacta si o poze cu actele, voi blura doar numele primului propietar.

Eu l-am cumparat de la un coleg de pe forum si il vand pentru ca mi-am luat Bezzera Magica.

Sunt interesata.
Ti-am trimis pm

Asa cum am promis si cum este si regulamentul, pun si pozele.
Prefer predare personala

[Image: XqjHPam.jpg][Image: qEQhNvt.jpg][Image: 9kfAm4O.jpg][Image: hZX1A4y.jpg][Image: 1HLpfbw.jpg][Image: Gil1B5G.jpg]

Rezervat pana luni pentru userul Inna

S-a vandut produsul? Daca nu, sunt interesat sa il cumpar.
Micro Casa Leva S1C | Kinu M68

Produsul s-a vandut azi colegei Inna la pretul cerut.

Multumesc pentru interesul acordat.
Threadul se poate inchide.

se inchide in cazul asta.
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, prajitor DIY fluid bed cu TC4, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)