Hello There, Guest! Login Register

Vand OE Lower Bearing UPGRADE KIT for Hario Skerton/Kyocera CM50 Hand Grinders

Vand kit stabilizare ax pentru rasnita manuala Hario Skerton sau Kyocera CM50 cumparat de la Orphan Espresso.
Pret: 70 RON.
Din greseala am comandat de doua ori kitul. Am primit doua, unul l-am montat la rasnita mea Hario Skerton si pe celalalt il pun la vanzare.
Fiecare a costat 14,50 USD kitul + 3 USD transportul. Plicurile in care au fost expediate a trebuit sa le ridic de la vama.[Image: 7Vjf8lU.jpg][Image: 5gFd5yL.jpg]
Rancilio Silvia E 2017 PID Toho Electronics Inc., Rancilio naked PF, IMS RA 200 IM Flat Shower Screen, IMS & VST Filter Baskets, Kinu M47, Hario V60, Hario Cold Brew

Cumpar eu.
Doar sa verific ca se potriveste cu rasnita mea. Nu stiam ca exista model mai nou.

Gasesti aici:  http://www.orphanespresso.com/OE-Lower-B..._4066.html  toate detaliile de care ai nevoie plus un videoclip in care arata cum se monteaza kitul.
Rancilio Silvia E 2017 PID Toho Electronics Inc., Rancilio naked PF, IMS RA 200 IM Flat Shower Screen, IMS & VST Filter Baskets, Kinu M47, Hario V60, Hario Cold Brew

Kitul a fost expediat colegului "cata 02" la pretul cerut.
Se poate inchide, multumesc.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)