Hello There, Guest! Login Register


Vand Mahlkonig Vario Home

#1
Am o rasnita care practic sta degeaba. Cumparata in 2012 direct de la Mahlkonig, a avut parte de putine rasniri pentru espresso (am folosit un super jolly pt asta) iar de aproape 2 ani rasneste exclusiv 40 de grame de cafea pe zi pentru un filtru clasic (nu mai am espressor acasa), iar pentru brew folosesc un comandante.
Starea se observa in poze, singurul defect este in ultima fotografie, o crapatura a borcanului (lipita cu poxipol) pe care nu mi-am batut capul sa o slefuiesc sa arate mai bine pentru ca in utilizare nu se observa.
Pret: 1.200 lei

                         
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#2
Mai e valabil? Daca da as vrea,  eu, dar as da doar vreo 1000 lei. Ce zici?
 
#3
Salut!
Da, mai este valabil, insa pretul e fix.
Totusi,ca o compensare, adaug o cutie aproape plina de granule pt curatarea rasnitei: https://www.perfectespresso.ro/ro/produs...50gr--864/
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#4
Sus cu ea! Bonus o cutie de granule pt curatare

   
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#5
Am nevoie de locul din dulap pe care il ocupa rasnita. Smile
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#6
care este ultimul pret ? sunt interesat
 
#7
Pentru ca granulele le-am postat separat in alt anunt cu kit de curatare, pretul rasnitei devine 1000 lei.
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#8
salut,

Mai e valabila oferta? Daca da ti-am trimis si un pm.
Merci,

Sorin
 
#9
Este, am incercat sa iti raspund dar ai optiunea de blocare primire a mesajelor private.
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#10
Colegul Ssbirnau este noul posesor al rasnitei.
Pret: 1000 lei!
Rasniri multe si bauturi excelente!
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)